Zamknij

W ścianie góry Rushmore wyrzeźbiono podobizny amerykańskich prezydentów. Ilu? Odpowiedź z Milionerów

22.07.2020 11:00
W ścianie góry Rushmore wyrzeźbiono podobizny amerykańskich prezydentów. Ilu? Odpowiedź z Milionerów
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

W ścianie góry Rushmore w Dakocie Południowej wyrzeźbiono podobizny amerykańskich prezydentów. Ilu? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 40 000 złotych.

W ścianie góry Rushmore w Dakocie Południowej wyrzeźbiono podobizny amerykańskich prezydentów. Ilu? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 40 000 złotych.

W ścianie góry Rushmore wyrzeźbiono podobizny amerykańskich prezydentów. Ilu? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie w "Milionerach" brzmiało: W ścianie góry Rushmore w Dakocie Południowej wyrzeźbiono podobizny amerykańskich prezydentów. Ilu? Uczestnik miał do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Czterech

B. Pięciu

C. Sześciu

D. Siedmiu

Uczestnik skorzystał z pytania do publiczności. Widzowie w większości wybrali odpowiedź A. Uczestnik teleturnieju wybrał pierwszą opcję. 

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - W ścianie góry Rushmore wyrzeźbiono podobizny amerykańskich prezydentów. Ilu? [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to czterech. Uczestnik wygrał czterdzieści tysięcy złotych. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB