Zamknij

W tym roku świąt nie będzie?! „Grinch” w kinach już od 30 listopada!

Redakcja
16.11.2018 13:45
W tym roku świąt nie będzie?! „Grinch” w kinach już od 30 listopada!

„Grinch” to ósme wspólne dzieło Illumination i Universal Pictures. W polskiej wersji językowej głosu głównemu bohaterowi użyczył Jarosław Boberek.

Film to historia zrzędliwego, cynicznego stwora, który marzy tylko o jednym – by ukraść święta Bożego Narodzenia. Tytułowy Grinch mieszka w samotności i jego jedynym kompanem jest pies Max. Swą jaskinię opuszcza tylko w poszukiwaniu pożywienia, udając się do pobliskiego miasteczka - Ktosiowa.

Każdego roku spokój Ktosiowa zaburza tylko jedno wydarzenie – celebracja świąt Bożego Narodzenia. Kiedy mieszkańcy miasteczka decydują, że tegoroczne święta będą obchodzone jeszcze bardziej hucznie, Grinch rozumie, że jedynym sposobem na zachowanie jego wymarzonego spokoju jest… kradzież świąt. Planuje nawet uprowadzenie św. Mikołaja.

 
zdjęcie 8
 

Tymczasem gdzieś w Ktosiowie Cindy-Lou, wraz z gangiem swych przyjaciół, planuje schwytać św. Mikołaja, by podziękować mu za pomoc jej zapracowanej samotnej matce. I tak niecny plan Grincha oraz dziękczynne zamiary Cindy-Lou kolidują ze sobą. Czy Cindy-Lou uda się spotkać św. Mikołaja? Czy Grinchowi uda się uciszyć gwarne świąteczne Ktosiowo? Tego dowiecie się w czasie wizyty w kinie!

Komedia animowana pojawi się w polskich kinach już 30 listopada. W polskiej wersji językowej, poza Jarosławem Boberkiem, usłyszymy m. in.: Lilę Wassermann w roli Cindy Lou Ktoś, Ewę Prus jako Donnę i Karola Kwiatkowskiego w roli Gućka.
Zobaczcie zwiastun!

 
 

Jako atrakcję dodatkową dytrybutor filmu dla wszystkich widzów przygotował osiem świątecznych zielonych jak Grinch spotkań w siedmiu miastach!

Wśród atrakcji: Choinka, Wielki Kalendarz Adwentowy, konkursy, grinchowe maty taneczne, słodkie warsztaty gdzie pod okiem mistrzów cukiernictwa powstaną niezwykłe, ręcznie robione (przez same dzieciaki) pyszności oraz niespodzianka: wizyta Minionków! Co godzinę (od 12:00 do 17:00) dzieci bawiące się w czasie eventów odwiedzą Minionki, które pojawią się, by rozdać świąteczne łakocie. Dodatkowo na dzieci czekać będzie świąteczne kino Illumination i grinchowy kącik plastyczny.

Dodatkowo w czasie wszystkich grinchowych wydarzeń pakujemy prezenty! Każdy z uczestników imprezy i klientów centrum handlowego będzie mógł skorzystać z darmowego pakowania prezentów w inspirowany Grinchem papier prezentowy.

ROZKŁAD JAZDY PONIŻEJ     

24-25 listopada Galeria Kazimierz Kraków

1 grudnia Gdańskie Centrum Handlowe Manhattan Gdańsk

2 grudnia Centrum Handlowe Magnolia Park Wrocław

6 grudnia Focus Park Rybnik

8 grudnia Galeria Handlowa Bemowo Warszawa

15 grudnia Galeria Nad Jeziorem Konin

16 grudnia Centrum Handlowe Forum Gliwice

Zapraszamy od 11:00 do 18:00