Zamknij

WOŚP 2018: aukcje 26. Finału - 5 najciekawszych licytacji

Redakcja
12.01.2018 15:00
Aukcje WOŚP 2018 - co znajdziemy na licytacjach 26. Finału WOŚP?
fot. wosp.org.pl

WOŚP 2018: aukcje 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy śladem poprzednich edycji z pewnością obfitować będą w niezwykłe, wyjątkowe przedmioty przekazane przez darczyńców - sportowców, polityków czy aktorów. W tym roku wydarzenie przyjmuje nazwę "Rzeczy od serca", a na aukcjach można znaleźć perełki prosto od Filipa Chajzera czy Jessiki Mercedes. Nie zabraknie też aukcji od RadiaZET.

Aukcje WOŚP organizowane są rokrocznie i zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem. Na platformie Allegro można znaleźć naprawdę oryginalne i zaskakujące oferty licytacji od gwiazd i użytkowników. Przejrzeliśmy je i wybraliśmy 5 najciekawszych aukcji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

WOŚP 2018 - najciekawsze licytacje

Do jednej z najciekawszych licytacji WOŚP 2018 należeć może oferta wystawiona przez Filipa Chajzera. Proponuje on kupno swojego auta - Poloneza z 1997 roku. Auto jest w kolorze białym i ozdobione nalepką w kształcie panoramy Warszawy. Sam prezenter wyznaje, że maszyna ma dla niego wartość sentymentalną, ale chce, aby pieniądze z tej licytacji przeznaczonego były na pomoc potrzebującym dzieciom. Aktualni samochód osiągnął wartość 25.100 złotych. Aukcja trawa do 16 stycznia, także wszystko może się jeszcze wydarzyć!

WOŚP 2018: koncerty w Warszawie

Drugą z ciekawych propozycji aukcji WOŚP 2018 jest weekend na Islandii z Jessiką Mercedes. Blogerka proponuje spacer po wyspie i pokazania miejsc, które ją najbardziej inspirują. Osoba, która wygra tę licytację, nagra także z tą modową ikoną stylu vloga, który znajdzie się na jej kanale na YouTubie. Aktualne wartość aukcji wynosi 3 950,00 zł. Czas na licytację jest do 16 stycznia.

WOŚP 2018 - ile zebrali? Aktualna kwota zbiórki

Również muzycy postanowili przeznaczyć swoje rzeczy na aukcję WOŚP 2018. Muniek Staszczyk, wokalista zespołu T.Love ofiarował swoje kultowe czerwone okulary. Ten koncertowy rewizyt osiągnął już wartość 355 złotych. Jak przyznaje sam ofiarodawca, okulary te są wyjątkowe - pochodzą z lat 90. i mogą zainteresować miłośników koncertowych i festiwalowych gadżetów.

Sportowiec, Kuba Przygoński, przeznaczył swoje rękawice rajdowe, które towarzyszyły mu podczas Dakaru 2017. Rajdowiec przejechał w nich 39. edycję imprezy i jak podkreśla - są one dla niego niezwykle cenne i ważne. Miały mu przypominać o rodzinie i domu. Jak do tej pory osiągnęły wartość 1.525 złotych, a licytacja potrwa do 16 stycznia.

Kolacja z Łukaszem Jakóbiakiem to kolejna propozycja z aukcji WOŚP 2018. Licytacja przygotowana została przy współpracy restauracji "Akademia" i agencji reklamowej Nokatomi. Termin kolacji przewidziany został między lutym a marcem 2018 roku. Obecnie wartość tego wydarzenia osiągnęła 650 złotych.

Przypominamy też, że wśród aukcji WOŚP 2018 znalazła się licytacja, w której można wygrać dzień w Radiu ZET. Osoba, która wygra licytacje, na jeden dzień wcieli się m.in. w ZETkowego dziennikarza, prezentera, a nawet wydawcę.

WOŚP 2018: licytuj "Dzień w Radiu ZET"

Licytacje organizowane w związku z Finałem WOŚP mają na celu zebranie potrzebnej kwoty na pomoc dzieciom i potrzebującym. Celem tegorocznego Finału WOŚP 2018 jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

RadioZET.pl