Zamknij

WOŚP 2020 - kiedy ostateczna KWOTA Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Jolanta Waligóra
13.01.2020 12:59
WOŚP 2020 - kiedy ostateczna KWOTA Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?
fot. MAREK LASYK/REPORTER/EASTNEWS

Ostateczna kwota WOŚP 2020 to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na finalną kwotę zebraną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy podczas tegorocznej edycji akcji, trzeba będzie trochę poczekać. Szczegółowe informacje dotyczące tego, kiedy ostateczna kwota WOŚP 2020 zostanie udostępniona, można znaleźć w tym artykule.

Ostateczna kwota WOŚP 2020 - kiedy poznamy całkowitą kwotę zebraną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w 2020 roku? Kiedy dokładnie dowiemy się, ile zebrano? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy ostateczna kwota WOŚP.

Ostateczna kwota WOŚP 2020 - kiedy poznamy całkowitą kwotę WOŚP?

Całkowita kwota zebrana przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w 2020 roku to temat, który zawsze budzi ogromne zainteresowanie. Nic dziwnego, w końcu wiele osób chce dowiedzieć się, ile finalnie udało się zebrać na pomoc dzieciom podczas tegorocznej edycji akcji zainicjowanej tradycyjnie przez Jurka Owsiaka. Nie wszyscy jednak do końca zdają sobie sprawę z tego, kiedy ostateczna kwota WOŚP 2020 zostanie ogłoszona.

WOŚP 2020 - ile zebrali i czy będzie rekord? [AKTUALNA KWOTA WOŚP 13.01]

Przypomnijmy, że większość zbiórek na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy kończy się pod koniec stycznia. Przykładowo numer, na który można wysłać specjalnego SMS, będzie aktywny jedynie do 22 stycznia. Podobnie kończyć się będą także aukcje na Allegro.

WOŚP 2020 - kiedy ostateczna KWOTA Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na finalną kwotę zebraną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy podczas tegorocznej edycji akcji, trzeba będzie trochę poczekać. Ostateczna kwota WOŚP 2020 zostanie ogłoszona dokładnie w niedzielę, 8 marca. To właśnie wtedy dowiemy się, ile pieniędzy udało się zebrać.

WOŚP - ile zebrali w poprzednich latach, a ile w poszczególnych latach? [KWOTY]

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku kwota Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą udało się uzyskać, wyniosła 175 938 717,56. Z kolei dwa lata temu było to 126 373 804,34 zł. 

Hasło tegorocznej edycji WOŚP 2020 brzmi: "WIATR W ŻAGLE" - 28. finał WOŚP dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Pieniądze zbierane będą na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Fundacja w tym roku będzie skupiać się przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia. 

Zagłosuj

Wspierasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW