Zamknij

WOŚP 2021 - kiedy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [TERMIN, DATA]

25.09.2020 10:30
WOŚP 2021 - kiedy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? [TERMIN, DATA]
fot. Jan Bielecki/East News

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2021 tradycyjnie odbędzie się na początku roku, a całość pokazywana będzie w bezpośredniej transmisji telewizyjnej. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy finał WOŚP 2021, można znaleźć poniżej.

Finał WOŚP 2021 - DATA, TERMIN: kiedy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Jak będzie wyglądać? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy finał WOŚP w 2021 roku.

WOŚP 2021 - kiedy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc? [DATA, TERMIN]

Informacje na temat tego, kiedy finał WOŚP 2021, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu w wielkim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rokrocznie bierze udział tysiące osób. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. 

Długo wyczekiwany finał WOŚP 2021 odbędzie się tradycyjnie na początku roku, a dokładniej 10 stycznia. Naturalnie jest to niedziela. Będzie to już 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Finał WOŚP 2021 - jak będzie wyglądać?

Finał WOŚP to jednodniowa, największa w Polsce, zbiórka publiczna. W tym dniu na ulicach miast można spotkać kilkaset tysięcy wolontariuszy. Podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w większych miejscowościach organizowane są specjale koncerty. Ponadto rokrocznie o godzinie 20:00 odbywa się światełko do nieba. 

W tej jednej chwili prosimy wszystkich, którym bliskie są idee WOŚP, o wysłanie w stronę nieba, czyli w kierunku Dobrych Aniołów, światełka w postaci np. zapalonej zapałki, świeczki, pochodni czy sztucznych ogni - czytamy na stronie internetowej WOŚP.

Całość pokazywana jest w bezpośredniej transmisji telewizyjnej. 

RadioZET.pl