Zamknij

Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 - MIASTA. Gdzie i kiedy odbędą się koncerty? [TRASA]

Jolanta Waligóra
23.08.2019 15:13
Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 - MIASTA. Gdzie i kiedy odbędą się koncerty? [TRASA]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Miasta Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019 to informacje, które szczególnie interesują wszystkich, którzy chcą wziąć udział w letnich koncertach organizowanych przez TVP2. Na szczęście szczegółowa rozpiska jest już znana. Poniżej przedstawiamy miasta Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019 i sprawdzamy, kiedy odbywać się będą koncerty w poszczególnych miejscowościach. 

Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 - MIASTA. Gdzie odbywać się będą koncerty? Na kiedy zostały zaplanowane? Kto wystąpi? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy miasta Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019.

Wakacyjna trasa Dwójki 2019: kiedy i gdzie się odbędzie? [PROGRAM, DATA, BILETY]

Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 - MIASTA. Gdzie będą koncerty?

Wiele osób, które chcą wziąć udział w wakacyjnych koncertach organizowanych przez TVP2, szuka w sieci informacji na temat miast Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019. Mamy dobre wiadomości - szczegółowa rozpiska miejscowości, w których odbywać się będą długo wyczekiwane koncerty, jest już znana. Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 zawita w następujących miastach: Chełmno, Katowice, Stalowa Wola, Toruń, Łomża, Aquapark Reda, Zamość, Rzeszów, Opole, Gdańsk.

Podczas muzycznych wydarzeń na scenie wystąpią największe polskie gwiazdy. Zagrają m.in. Cleo, Margaret, Komodo, Sound’n’Grace, Filatov&Karas, Red Lips, Andrzej Piaseczny, Mesajah, Gromee, Afromental, Michał Szpak, zespół Shanguy, Marcin Sójka, Piotr Cugowski, Roksana Węgiel i Sarsa. Warto wspomnieć, że program i artyści, którzy pojawią się na scenie, nie są identyczne w każdym mieście.

Miasta Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019 - gdzie i kiedy odbędą się koncerty?

Wydarzenie muzyczne organizowane przez TVP2 odbywać się będzie w 10 polskich miejscowościach. Bilety na koncerty nie obowiązują - wystarczy jedynie przyjść i dobrze się bawić. Poniżej przedstawiamy szczegółowe daty i miasta Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019.

  • Chełmno, 23 czerwca 
  • Katowice, 30 czerwca
  • Stalowa Wola, 7 lipca
  • Toruń, 14 lipca
  • Łomża, 21 lipca
  • Aquapark Reda, 28 lipca
  • Zamość, 4 sierpnia
  • Rzeszów, 18 sierpnia
  • Opole, 25 sierpnia
  • Gdańsk, 31 sierpnia

Prowadzącymi koncertów w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019 będą Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel i Rafał Brzozowski. Wszystkie koncerty transmitowane będą na żywo w TVP2.

Wakacyjna trasa Dwójki 2019: kiedy i gdzie się odbędzie? [PROGRAM, DATA, BILETY]

RadioZET.pl/JW