Zamknij

Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 - MIASTA, DATY: gdzie, kiedy i kto wystąpi na koncertach? [BILETY]

24.08.2020 12:53
Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 - MIASTA, DATY: gdzie, kiedy i kto wystąpi na koncertach? [BILETY]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Wakacyjna Trasa Dwójki w 2020 roku rozpocznie się pod koniec czerwca. Długo wyczekiwane koncerty odbędą się w kilku miastach zlokalizowanych w całej Polsce, a na scenie pojawią się m.in. takie gwiazdy jak Sylwia Grzeszczak, Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Jacek Stachursky czy Piękni i Młodzi. Szczegóły dotyczące terminów, miast Wakacyjnej Trasy Dwójki 2020 i artystów, którzy wystąpią, można znaleźć poniżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 - kiedy odbędą się koncerty? Gdzie będą mieć miejsce? Ile kosztują bilety na muzyczne wydarzenia? Jak koncerty będą wyglądały w tym roku? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy terminy, miasta Wakacyjnej Trasy Dwójki 2020 oraz ceny biletów.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 - TERMINY, MIASTA: kiedy i gdzie odbędą się koncerty?

Informacje dotyczące miast i dat Wakacyjnej Trasy Dwójki 2020 szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu coroczne muzyczne wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. W tym roku koncerty odbędą się w dziewięciu miastach zlokalizowanych w całej Polsce.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 rozpocznie się pod koniec czerwca, a dokładniej w niedzielę, 28 czerwca koncertem na lotnisku w Nowym Targu. Ponadto koncerty odbędą się m.in. w Żywcu, Mrągowie i Ostródzie. Ostatnia impreza zaplanowana została na 30 sierpnia i będzie mieć miejsce w Świnoujściu. Poniżej zamieszczamy dokładne terminy i miasta Wakacyjnej Trasy Dwójki 2020.

Warto także wspomnieć, że w 2020 Wakacyjna Trasa Dwójki będzie wyglądać nieco inaczej, niż jak to było przy poprzednich edycjach muzycznego wydarzenia. Z powodu pandemii koronawirusa niektóre koncerty odbędą się dla widzów, którzy będą siedzieć w swoich samochodach zaparkowanych pod sceną.

Widzowie w samochodach pod sceną wezmą udział w koncercie, dostrajając odbiorniki radiowe do koncertowej częstotliwości, a aplauz dla artystów będą wyrażać nie tylko oklaskami, ale też migając światłami i trąbiąc ze swoich aut - czytamy na portalu Wirtualne Media.

Inne koncerty natomiast odbędą się bez udziału publiczności, a relację z wydarzenia będzie można obejrzeć jedynie w telewizji.

Artyści Wakacyjnej Trasy Dwójki 2020 - kto wystąpi na koncertach?

Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2020 wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Pojawią się m.in. Sylwia Grzeszczak, Weekend, Anna Wyszkoni, Bayer Full, Milano, Piękni i Młodzi, Cleo, Classic, DajToGłośniej, Ronnie Ferrari, Thomas Anders & Thomas Anders & Modern Talking Band, Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Zespół Muzyczny Defis, Łzy, Blue Café, After Party, Roksana Węgiel, Jorrgus, Aleksiej Jarowienko i Jacek Stachursky.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 - BILETY: ile kosztują i gdzie kupić? [CENA BILETÓW]

Wiele osób zastanawia się także, ile kosztują bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki 2020. Dla wszystkich mamy bardzo dobre wiadomości - wejściówki na muzyczne wydarzenie nie obowiązują. Oznacza to, że wystarczy jedynie przyjechać na koncerty (jeśli będą się odbywały z udziałem publiczności) i dobrze się bawić.

RadioZET.pl