Zamknij

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021, Augustów: BILETY, program, artyści, transmisja 1.08

26.07.2021 15:21
Wakacyjna Trasa Dwójki 2021, Augustów: BILETY, program, artyści, transmisja 1.08
fot. Jan Bielecki/East News

W Augustowie odbędzie się szósty koncert organizowany w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki "Lato muzyka zabawa" 2021. Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Kombi czy zespół Piękni i Młodzi. Przedstawiamy szczegółowe informacje o programie, biletach na koncert w Augustowie 1 sierpnia 2021 oraz transmisji Wakacyjnej Trasy Dwójki.

Wakacyjna Trasa Dwójki "Lato muzyka zabawa" 2021, koncert w Augustowie 1.08.2021 - BILETY. Kto wystąpi? O której godzinie się rozpocznie? Gdzie oglądać w TV? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się pytania oraz przedstawiamy szczegółowy program koncertu w Augustowie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021, Augustów - PROGRAM: kto wystąpi na koncercie? [GWIAZDY]

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, kto wystąpi na koncercie w Augustowie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 1.08.2021. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane.

Wiadomo, że na scenie pojawią się następujący artyści: Edyta Górniak, Filip Lato, Kombi, Masters, Kuba Szmajkowski, Sound'n'Grace, Karolina Stanisławczyk, zespół Piękni i Młodzi, Andre, Milano, Shanguy oraz Oceana. Długo wyczekiwany koncert odbędzie się na amfiteatrze.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - MIASTA, DATY: gdzie, kiedy i kto wystąpi na koncertach? [BILETY]

Wakacyjna Trasa Dwójki w Augustowie 1.08.2021 - BILETY

Bilety na koncert w Augustowie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 1.08.2021 "Lato muzyka zabawa" są darmowe. Osoby, które chcą wziąć udział w muzycznym wydarzeniu, muszą jednak zarezerwować zaproszenie. Można to zrobić pod tym LINKIEM.

Co ważne, liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje zasada, kto pierwszy, ten lepszy.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021, Augustów - TRANSMISJA: gdzie i o której godzinie oglądać?

Transmisja koncertu w Augustowie "Lato muzyka zabawa" dostępna będzie w niedzielę 1 sierpnia na antenie TVP2. Początek wydarzenia zaplanowany został na godzinę 20:00. 

Przypomnijmy, że kolejny koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki odbędzie się w niedzielę 8 sierpnia w Kielcach.

RadioZET.pl