Zamknij

Wakacyjna Trasa Dwójki, Augustów 16.08.2020 - kto wystąpi? [BILETY, PROGRAM, TRANSMISJA]

06.08.2020 14:04
Wakacyjna Trasa Dwójki, Augustów 16.08.2020 - kto wystąpi? [BILETY, PROGRAM, TRANSMISJA]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Wakacyjna Trasa Dwójki w Augustowie odbędzie się w niedzielę, 16 sierpnia 2020. W muzycznym wydarzeniu udział wezmą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, zaśpiewają m.in. Maryla Rodowicz, Stachursky czy Ich Troje. Szczegóły dotyczące biletów na Wakacyjną Trasę Dwójki w Augustowie 2020, programu i artystów, można znaleźć poniżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki "Lato, Muzyka, Zabawa" - Augustów 16.08.2020. Program, bilety, transmisja oraz informacje o gwiazdach i artystach, którzy wystąpią na kolejnym koncercie TVP, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze szczegóły.

Wakacyjna Trasa Dwójki, Augustów 16.08.2020 [PROGRAM I TRANSMISJA KONCERTU]

Program Wakacyjnej Trasy Dwójki w Augustowie 2020 to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu koncerty TVP cieszą się niemałym zainteresowaniem. Długo wyczekiwane muzyczne wydarzenie odbędzie się w niedzielę 16 sierpnia w Augustowie. Początek koncertów zaplanowany jest na godzinę 20:00. 

Wśród gwiazd, które wystąpią na koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki w Augustowie 2020, m.in. Maryla Rodowicz, Aleksiej Jarowienko, Stachursky, Ich Troje, Playboys, Jorrgus, Top One, After Party i Video. Muzyczne wydarzenie poprowadzą Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska, a za kulisami pojawi się Izabella Krzan z Norbim.

Transmisja koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Augustowie 2020 na żywo niezmiennie dostępna będzie na antenie TVP2. 

Przypomnijmy, że kolejne koncerty z cyklu Wakacyjnej Trasy Dwójki odbędą się w Gdyni oraz Szczecinie.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 - MIASTA, DATY: gdzie, kiedy i kto wystąpi na koncertach? [BILETY]

Wakacyjna Trasa Dwójki w Augustowie 2020 - BILETY. Ile kosztują i gdzie kupić? [CENA]

Dla wszystkich osób, które szukają w sieci informacji na temat biletów na Wakacyjną Trasę Dwójki w Augustowie 2020, mamy bardzo dobre wiadomości - wejściówki na muzyczne wydarzenie są bezpłatne. Warto jednak zaznaczyć, że osoby, które chciałyby wziąć udział w koncercie, będą musiały prawdopodobnie pobrać bezpłatne zaproszenie ze strony internetowej bilety.tvp.pl. Liczba wejściówek może być ograniczona. Więcej informacji wkrótce.

RadioZET.pl