Zamknij

Wakacyjna Trasa Dwójki - Gorzów Wielkopolski 2.08.2020 [BILETY, PROGRAM, TRANSMISJA]

31.07.2020 08:43
Wakacyjna Trasa Dwójki - Gorzów Wielkopolski 2.08.2020 [BILETY, PROGRAM, TRANSMISJA]
fot. VIPHOTO/East News

Wakacyjna Trasa Dwójki w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 2 sierpnia 2020. Na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, zaśpiewają m.in. Cleo, Golec uOrkiestra czy Ryszard Makowski. Szczegóły dotyczące biletów na Wakacyjną Trasę Dwójki w Gorzowie Wielkopolskim 2020, programu i artystów, można znaleźć poniżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki "Lato, Muzyka, Zabawa" - Gorzów Wielkopolski 2.08.2020. Program, bilety, transmisja oraz informacje o gwiazdach i artystach, którzy wystąpią na kolejnym koncercie TVP, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze szczegóły.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 - Gorzów Wielkopolski 2.08 [PROGRAM I TRANSMISJA KONCERTU]

Program Wakacyjnej Trasy Dwójki w Gorzowie Wielkopolskim 2020 to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu koncerty TVP cieszą się niemałym zainteresowaniem. Długo wyczekiwane muzyczne wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę 2 sierpnia w gorzowskim amfiteatrze. Początek koncertów zaplanowany jest na godzinę 20:00. 

Wśród gwiazd, które wystąpią na koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki w Gorzowie Wielkopolskim 2020, m.in. Cleo, Gromee, zespół Piękni i Młodzi, Łzy, Blue Cafe, Golec uOrkiestra, Top Girls, Andre czy Ryszard Makowski oraz Mateusz Mijal. Wydarzenie tradycyjnie poprowadzą Aleksander Sikora i Ida Nowakowska.

Transmisja koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Gorzowie Wielkopolskim 2020 na żywo niezmiennie dostępna będzie na antenie TVP2. 

Przypomnijmy, że kolejne koncerty z cyklu Wakacyjnej Trasy Dwójki odbędą się m.in. we Włocławku, Gdyni oraz Szczecinie.

Wakacyjna Trasa Dwójki w Gorzowie Wielkopolskim 2020 - BILETY. Ile kosztują i gdzie kupić? [CENA]

Dla wszystkich osób, które szukają w sieci informacji na temat biletów na Wakacyjną Trasę Dwójki w Gorzowie Wielkopolskim 2020, mamy bardzo dobre wiadomości - wejściówki na muzyczne wydarzenie są bezpłatne. Warto jednak zaznaczyć, że osoby, które chciałyby wziąć udział w koncercie, będą musiały pobrać bezpłatne zaproszenie ze strony internetowej bilety.tvp.pl. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 - MIASTA, DATY: gdzie, kiedy i kto wystąpi na koncertach? [BILETY]

Zagłosuj

Weźmiesz udział w koncercie w Gorzowie Wielkopolskim?

Liczba głosów:

RadioZET.pl