Zamknij

Wakacyjna trasa Dwójki 2019 Zamość: program [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Paweł Żurek
01.07.2019 14:10
Wakacyjna trasa Dwójki 2019 Zamość: program [DATA, MIEJSCE, BILETY]
fot. pixabay.com

Wakacyjna trasa Dwójki w 2019 odwiedzi Zamość. Będzie to drugi koncert trasy, która przejedzie przez 10 polskich miast. Sprawdzamy kiedy Wakacyjna trasa Dwójki trafi do Zamościa, jaki będzie program imprezy, a także gdzie dostać bilety na wydarzenie. Wszystkie te informacje znajdziecie u nas. 

Drugi koncert Wakacyjnej trasy Dwójki 2019 odbędzie się w Zamościu. Sprawdzamy najważniejsze informacje o tegorocznym cyklu imprez muzycznych, organizowanym przez Telewizję Polską:

  •  Kiedy i gdzie odbędzie się kolejny, siódmy koncert na Wakacyjnej trasie Dwójki 2019?
  •  Jaki będzie program koncertu w Zamościu podczas Wakacyjnej trasy Dwójki 2019?
  •  Ile kosztują bilety na Wakacyjną trasę Dwójki ?

>> Wakacyjna trasa Dwójki 2019: kiedy i gdzie się odbędzie? [PROGRAM, DATA, BILETY]

Wakacyjna trasa Dwójki 2019: Zamość

Wakacyjna trasa Dwójki 2019 rozpoczęła się w Chełmnie w niedzielę 23 czerwca. Koncert w Zamościu będzie siódmą imprezą w całym cyklu.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 - MIASTA. Gdzie i kiedy odbędą się koncerty? [TRASA]

Wakacyjna trasa Dwójki 2019: Zamość. Gdzie i kiedy będzie koncert? [DATA, MIEJSCE]

Koncert Wakacyjna trasa Dwójki w Zamościu 2019 odbędzie się 4 sierpnia. Scena najprawdopodobniej stanie na placu przed tamtejszym ratuszem, czyli w miejscu, gdzie impreza odbyła się przed rokiem. Czekamy jednak na oficjalne potwierdzenia tych informacji - póki co, możemy jedynie bazować na plotkach. 

>> Męskie Granie 2019 - TRASA, ARTYŚCI: kto wystąpi, kiedy i gdzie koncerty?

Wakacyjna trasa Dwójki Zamość 2019: program

Program Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019 został już podany, jednak nie będzie on identyczny dla każdego z miast. Na scenie w  Zamościu prawdopodobnie zaśpiewa Cleo, Margaret, Komodo, Sound’n’Grace, Red Lips, Andrzej Piaseczny, Mesajah, Gromee, Afromental, Marcin Sójka, Piotr Cugowski, Roksana Węgiel i Sarsa. Czekamy jednak na dokładniejsze informacje dotyczące line-upu koncertu Wakacyjnej trasy Dwójki w Zamościu. 

Prowadzącymi koncertów w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki będa Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel i Rafał Brzozowski.

W trakcie koncertu Wakacyjnej trasy Dwójki 2019 będzie można zadzwonić do organizatorów, by przekazać pozdrowienia bliskim, zadedykować im piosenkę lub pochwalić się filmikiem z wakacji.

>> Męskie Granie 2019 - BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i za ile? [CENA]

Wakacyjna trasa Dwójki Zamość 2019: bilety

Bilety na koncert Wakacyjnej trasy Dwójki w Zamościu są rozdawane za darmo. Każdy bezpłatnie może wejść na teren imprezy.

>> Męskie Granie 2019 - PIOSENKA "Sobie i wam". Kto wykonuje singiel? [TEKST]

RadioZET.pl/PZ