Zamknij

Waldemar z Sanatorium Miłości 2 - kim jest uczestnik drugiej edycji programu?

Jolanta Waligóra
12.01.2020 18:30
Waldemar z Sanatorium Miłości 2 - kim jest uczestnik drugiej edycji programu?
fot. Facebook.com/sanatoriummiloscitvp/

Waldemar z "Sanatorium Miłości" 2020 mieszka w Zielonej Górze. Jak czytamy w opisie uczestnika na stronie programu TVP - mężczyzna czuje się samotny i zależy mu na znalezieniu drugiej połowy. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Waldemar z "Sanatorium Miłości 2", ile ma lat i co wiadomo o jego rodzinie, można znaleźć poniżej.

Kim jest Waldemar z "Sanatorium Miłości" 2020? Wiek, wzrost, rodzina, wykształcenie, zawód oraz inne szczegółowe informacje na temat jednego z uczestników programu TVP, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy wszystko, co wiadomo o Waldku z "Sanatorium Miłości 2".

Waldemar z Sanatorium Miłości 2020 - kim jest uczestnik i ile ma lat?

Waldemar z "Sanatorium Miłości 2" do programu TVP przyjechał z Zielonej Góry. W dzieciństwie marzył, aby zostać aktorem, ale na wykonywanie tego zawodu nie zgodzili się jego rodzice. Ostatecznie porzucił marzenia i poszedł do technikum elektrycznego. Dzisiaj jest członkiem amatorskiej grupy teatralnej w klubie seniora.

Uczestnik "Sanatorium Miłości 2" Waldemar co prawda jest już na emeryturze, ale temperament nie pozwala mu siedzieć w domu i jako ochroniarz dorabia w bibliotece. Mężczyzna uwielbia sport, w tym żużel, ale przede wszystkim jest miłośnikiem piłki nożnej. Co ciekawe, przez wiele lat był bramkarzem. Przyjemność sprawia mu dbanie o własny trawnik i pielęgnowanie żywopłotu. Co prawda sam nie ma ogrodu, ale chętnie pomaga znajomym. Mężczyzna jest bardzo szczerym i otwartym człowiekiem.

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wieku Waldemara  z "Sanatorium Miłości" 2020. Informacje na ten temat nie zostały jednak opublikowane. 

Sanatorium Miłości 2 - UCZESTNICY: kto bierze udział w nowej edycji programu?

Zagłosuj

Śledzisz losy bohaterów "Sanatorium Miłości 2"?

Liczba głosów:

Kim jest Waldemar z Sanatorium Miłości 2?

Waldemar z "Sanatorium Miłości 2" czuje się samotny i zależy mu na znalezieniu drugiej połowy. Samotność doskwiera mu szczególnie wieczorami, dlatego lubi chodzić do pracy na nocną zmianę. Miłość dla uczestnika programu TVP jest wszystkim. Kiedy kocha, to na zabój. Kiedy jest w związku chce, by go legalizować. U kobiet nie toleruje przede wszystkim zdrady, której nigdy nie wybacza.

Otwarcie mówi, że nie wie, co to starość, bo czuje się jak nastolatek. Czasem, kiedy biegnie po schodach, sam do siebie mówi: dziadek wyluzuj, bo ci serce stanie. O starości w ogóle nie myśli. Nie toleruje garniturów, woli się ubierać swobodnie, młodzieżowo, bo to go wyróżnia. Uważa się za seniora XXI wieku, który nie zamyka się w domu, tylko wychodzi do ludzi… - czytamy w opisie Waldemara na oficjalnej stronie programu "Sanatorium Miłości".

RadioZET.pl/sanatoriummilosci.vod.tvp.pl/JW