Zamknij

Walentynki 2019 - Warszawa: co robić, gdzie iść? [KINO, KONCERTY, TEATR]

Redakcja
14.02.2019 10:10
Walentynki 2019 - WARSZAWA: co robić, gdzie iść? [KINO, KONCERTY, TEATR]
fot. PIXABAY

Co robić w Walentynki 2019 w Warszawie i gdzie warto zabrać swoją drugą połówkę? Święto zakochanych tradycyjnie wypada 14 lutego. Ten dzień wiele par postanawia spędzić razem i wybiera się na kolację, do kina czy na koncert. jeśli jeszcze nie macie pomysłu, gdzie zabrać ukochaną lub ukochanego, to poniżej znajdziecie najlepsze wydarzenia organizowane w Walentynki 2019 w Warszawie.

Walentynki 2019 - co robić w Warszawie 14 lutego? Gdzie iść? Wybraliśmy dla was najlepsze organizowane wydarzenia w Warszawie w Walentynki 2019. Sprawdźcie nasze propozycje.

» Walentynki: WIERSZYKI - śmieszne i ładna życzenia dla przyjaciółki, przyjaciela «

Co robić w Walentynki 2019 w Warszawie i gdzie iść?

Co robić w Walentynki 2019 w Warszawie to temat, który z uwagi na zbliżające się święto zakochanych, jest coraz częściej poruszany. Takich informacji szukają zarówno panie, jak i panowie, którzy w ten wyjątkowy dzień chcą spędzić czas ze swoją drugą połówką. Walentynki 2019 w Warszawie, jak i w innych miastach w Polsce, można spędzić romantycznie lub na sportowo. 

Jeśli zdecydujemy się na pierwszą opcję, to doskonałym pomysłem może być wybranie się do Królewskiego Ogrodu Światła w Wilanowie. 14 lutego można także zabrać swoją drugą połówkę na spacer po Łazienkach Królewskich. Do końca lutego Aleję Chińską - od bramy przy ul. Agrykola do bramy przy ul. Gagarina - zdobić będzie iluminacja świetlna.

» Walentynki 2019 - promocje, kody rabatowe, oferty, zniżki, restauracje

Jeśli jednak Walentynki 2019 w Warszawie wolelibyśmy spędzić aktywnie, na sportowo, to doskonałą opcją jest wybranie się na łyżwy, na przykład na PGE Narodowy. Ponadto w Walentynki 2019 można także pójść na gokarty, czy - w tym wypadku trzeba jednak liczyć się z poniesieniem niemałych kosztów - na lot do tunelu aerodynamicznego. 

» Walentynki: PREZENT dla niego i dla niej. Co najlepiej wybrać? «

Walentynki 2019 - kino, koncerty, teatr, bieg i inne wydarzenia [WARSZAWA]

14 lutego odbędzie się także bieg walentynkowy w Warszawie 2019. Jak zapisane jest na stronie wydarzenia, jest to wyjątkowy bieg nie tylko dla par, ale także dla singli, którzy podczas sportowej imprezy mogą poznać swoją drugą połówkę.

» Walentynki - jakie kwiaty kupić na 14 lutego? Kolor i znaczenie kwiatów «

Osoby, które 14 lutego stawiają na seans filmowy szukają informacji, na co iść do kina w Walentynki 2019. W tym dniu warto pomyśleć o obejrzeniu trzeciej części polskiej komedii romantycznej, którą pokochały miliony "Planeta Singli 3", której premiera odbędzie się kilka dni wcześniej. Ponadto w repertuarach kinowych m.in. "Diablo. Wyścig o wszystko", "MiszMasz, czyli "Kogel-Mogel 3", "Narodziny gwiazdy", "O psie, który wrócił do domu" czy "Teraz albo nigdy".

Jeśli nie kino, to może teatr? W Walentynki 2019 w Warszawie można wybrać się na spektakl. 14 lutego w Teatrze Kamienica odbędzie się sztuka "SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw". Z kolei w Teatrze Capitol spektakl walentynkowy 2019 "Kiedy kota nie ma..."

» Życzenia walentynkowe - dla chłopaka, dla dziewczyny: śmieszne wierszyki na Walentynki «

Innym pomysłem na spędzenie święta zakochanych jest wybranie się na koncert w Walentynki 2019. W Warszawie 14 lutego odbędzie się m.in. Tango Show dla Zakochanych z Kayah. 

» Rossmann promocja 2+2 LUTY 2019 - od kiedy, na czym polega i co kupić? [ZASADY]

RadioZET.pl/JW