Zamknij

Walentynki 2018 - filmy idealne na Dzień Zakochanych

Redakcja
17.01.2018 09:47
Filmy na Walentyki 2018 - propozycje na Dzień Zakochanych
fot. Cosmopolitan.pl

Walentynki 2018 - filmy idealne na Dzień Zakochanych. Jakie produkcje warto uwzględnić w scenariuszu na 14 lutego? Wieczór spędzony przy wartościowych filmach to jedna z najczęściej wybieranych propozycji na spędzenie tego jedynego w roku i wyjątkowego dnia dla par.

Jakie filmy na 14 lutego? Co warto obejrzeć w Dzień Zakochanych: komedie romantyczne, a może kino akcji z miłością w tle? Przedstawiamy najciekawsze i najchętniej wybierane propozycje filmowe na Walentynki!

Walentynki 2018 - filmy idealne na Dzień Zakochanych

Jedną z niezastąpionych propozycji filmów na Walentynki 2018 jest produkcja "Holiday" z 2006 roku. W rolach głównych zobaczymy Cameron Diaz, Jacka Blacka, a także Kate Winslet. Ten film świetnie wpisze się w atmosferę miłości panującą tego dnia i przypomni, jak pięknie wygląda ona w akompaniamencie Świąt Bożego Narodzenia i prawdziwej zimy! 

Drugą propozycją filmu na 14 lutego jest "Blue Valentine" z 2010 roku. W tej produkcji zobaczymy Ryana Goslinga i Michelle Williams. Jest to opowieść małżeństwie, które dopadają wydarzenia z przeszłości. Okazuje się, że główna bohaterka jest w ciąży z poprzednim partnerem, a wspólna przyszłość małżeństwa stoi pod znakiem zapytania.

Lista filmów na Walentynki 2018 nie może obyć się bez produkcji pt. "Pamiętnik" z 2004 roku. Jest to opowieść o sile miłości, która przetrzyma zarówno ogromną rozłąkę, jak i próbę czasu. Widz podróżuje między dwiema, przenikającymi się historiami, które - okazuje się - mają ze sobą dużo więcej wspólnego, niż by się mogło wydawać.

Warto również uwzględnić jeden z ulubionych filmów na Dzień Zakochanych przez większość par - ekranizację "Dumy i uprzedzenia" z 2005 roku. Film w reżyserii Joe Wrighta jest kolejną ekranizacją powieści Jane Austen pod tym samym tytułem. Jak można się spodziewać - bez względu na to, kto wyprodukował tę film, opowieść wciąć jest poruszająca i chwytająca za serce. "Duma i uprzedzenie" to klasyczna propozycja na Walentynki 2018.

Ranking walentynkowych filmów zamyka trylogia przygód Bridget Jones. Bohaterka została stworzona przez Helen Fielding w cyklu jej książek. Ekranizacja przygód Jones to mieszanka świetnego humoru, gorących uczuć i przygód, których nie sposób zapomnieć! Widz nie będzie nudził się podczas seansu, właśnie dzięki ciekawej reżyserii w wykonaniu Sharon Maguire.

Projekcja filmów na Dzień Zakochanych 2018 to chętnie wybierana propozycja na spędzenie wieczoru walentynkowego. Produkcje pełne miłości, humoru i przygód wprawiają nas w lepszy nastrój i podbudowują relacje z drugą połówką. Warto też czas wspólnie poleniuchować w łóżku w towarzystwie dobrych filmów na 14 lutego.

RadioZet.pl/moviesroom.pl/JH