Zamknij

Walka Szpilka - Guinn: transmisja online i w TV na żywo. Gdzie oglądać?

Redakcja
25.05.2018 10:12
Walka Szpilka - Guinn: transmisja online i w TV na żywo. Gdzie oglądać?
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/Foto Olimpik/EASTNEWS

Walka Szpilka - Guinn odbędzie się w ramach Boxing Night 14. Dla wszystkich miłośników podobnych wydarzeń mamy dobrą wiadomość. Transmisja walki Szpilka - Guinn online i w TV na żywo będzie dostępna dla wszystkich, za darmo. O której godzinie i gdzie oglądać? Sprawdzamy informacje o streamie w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Walka Szpilka - Guinn na Narodowym 2018: transmisja online i w TV na żywo. Gdzie oglądać walkę, która odbędzie się w piątek, 25 maja? Sprawdzamy informacje o streamie Szpilka - Guinn.

» Narodowa Gala Boksu 2018: WALKI, DATA, informacje o wydarzeniu «

Walka Szpilka - Guinn: online za darmo - gdzie oglądać?

Boxing Night 14 odbędzie się 25 maja. Najbardziej wyczekiwaną walką piątkowego wieczoru jest Szpilka - Guinn. Transmisja online na żywo dostępna będzie dla wszystkich, za darmo. Walkę Szpilka - Guinn w internecie będzie można obejrzeć na stronie internetowej: sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Walki rozpoczną się o godzinie 18:05, jednak transmisja Szpilka - Guinn online odbędzie się dopiero około godziny 0:15. 

Przypominamy, że oprócz walki Szpilka - Guinn, online obejrzymy także następujące pojedynki: Mariusz Wach vs. Eric Molina, Izuagbe Ugonoh vs. Fred Kassi, Marcin Najman vs Artur Binkowski, Rafał Jackiewicz vs. Robert Świerzbiński, Ewa Piątkowska vs. Maria Lindberg, Łukasz Jarosz vs. Michał Wlazło (K1), Igor Kołacin vs. Wendell Roche (K1), Tomasz Sarara vs. Tomas Mozny (K1).

Walka Szpilki: transmisja w TV - gdzie oglądać na żywo?

Wszyscy kibice mogą obejrzeć także transmisję walki Szpilka - Guinn na żywo w TV. Pojedynek emitowany będzie na kanale TVP 1 od godziny 0:15. Dodatkowo w Telewizji Polskiej będzie można obejrzeć także dwie inne walki: Izuagbe Ugonoh - Fred Kassi oraz Ewa Piątkowska - Maria Lindberg.

Przypominamy, że Artur Szpilka przegrał dwa poprzednie starcia - z Deontayem Wilderem w styczniu 2016 roku i z Adamem Kownackim w lipcu 2017. Z kolei Guinn podczas ostatniej walki uległ na punkty Hughiemu Fury'emu, a wcześniej pokonany został m.in. przez Tomasza Adamka.

» Narodowa Gala Boksu 2018 - transmisja online i w TV: gdzie oglądać? «

RadioZET.pl/JW