Zamknij

Walking Dead - sezon 8: kiedy premiera? Wreszcie wiadomo. Zobacz plakat

Redakcja
17.10.2017 09:30
Walking Dead 8 kiedy premiera data
fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Data premiery 8. sezony Walking Dead, czyli Żywych trupów, już jest znana. Wraz z nowym plakatem dowiedzieliśmy się, jak długo jeszcze poczekamy na nowy sezon. Walking Dead 8 zapowiada prawdziwą walkę i mnóstwo emocji.

"Walking Dead" 8 - premiera nowego sezonu wreszcie została zapowiedziana. Data emisji pierwszego odcinka zaplanowana została na jesień. Kiedy dokładnie zobaczymy s08e01 "Żywych trupów"?

Kiedy premiera "Walking dead" 8?

Pierwszy odcinek nowej serii w polskiej TV ukaże się tradycyjnie w poniedziałek na kanale Fox. Tym razem będzie to 23 października. Premiera w USA wypadnie dzień wcześniej. Do tego momentu pozostało jeszcze kilka dni. Wszyscy fani z niecierpliwością oczekują na kontynuację hitowej produkcji.

Nowy sezon nieodmiennie od pozostałych liczył będzie 16 epizodów, które zostaną wyemitowane w dwóch częściach. Pierwsze osiem odcinków widzowie zobaczą jesienią, a kolejne dopiero w lutym 2018.

"Walking Dead" 8 - oficjalny plakat

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie wszystkie wydarzenia zapowiadały nieuchronną konfrontację pomiędzy grupą Ricka i sprzymierzonymi z nią osadami a Neganem i jego ludźmi. I to właśnie widać na pierwszym oficjalnym plakacie 8. sezonu "Walking dead". Zapowiada się bardzo wciągający sezon.

the_walking_dead_8_sezon_fox

RadioZET.pl/SA