Zamknij

Warsaw Comic Con 2018 - gwiazdy, atrakcje, harmonogram imprezy

Redakcja
24.08.2018 15:24
Warsaw Comic Con 2018 - gwiazdy, atrakcje, harmonogram imprezy
fot. Mateusz Grochocki/ East News

Gwiazdy na Warsaw Comic Con 2018, które jesienią przyjadą do Polski, na pewno zaskoczą uczestników imprezy. Na liście figurują między innymi nazwiska gwiazd takich seriali i filmów jak "Stranger Things", "Pamiętniki Wampirów", "Teen Wolf", "Star Wars: Ostatni Jedi", "Sherlock", "Gry o tron" i wielu innych produkcji. Poniżej znajdziecie pełną listę gwiazd Warsaw Comic Conu 2018, a także harmonogram imprezy i listę atrakcji.

Warsaw Comic Con 2018 - gwiazdy, harmonogram, atrakcje. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla uczestników imprezy, czyli kogo będzie można spotkać na Warsaw Comic Con 2018, jakie atrakcje przygotowali organizatorzy i jak prezentuje się szczegółowy program imprezy.

Gwiazdy Warsaw Comic Con 2018 - kogo będzie można spotkać?

Jedną z głównych atrakcji Warsaw Comic Con 2018 są spotkania z gwiazdami. W ramach specjalnych voucherów istnieje nawet możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęcia lub uzyskania autografu. Poniżej prezentujemy aktualną listę gwiazd Warsaw Comic Con 2018. Przypominamy także, że impreza odbędzie się w dniach 26-28 października 2018 roku w hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Będzie to już 4. edycja wydarzenia.

 • PAUL WESLEY - Stefan Salvatore z Pamiętników Wampirów, Aaron Corbett z Upadłych Aniołw, Reese w Braciach Oodie czy Billy z Elsewhere

» Paul Wesley największą gwiazdą Warsaw Comic Con

 • ANDREW SCOTT - C w Spectre, Dr Addison Bennett w Alicja po drugiej stronie lustra, Inspektor Turpin w Victor Frankenstein i przede wszystkim – bezbłędny Profesor Jim Moriarty w serialu Sherlock! Człowiek, z którym nie mogliście pożegnać się podczas II edycji.
 • CARA BUONO - Gwiazda z serialu Stranger Things. Serialowa mama Mike’a i Nancy, wspaniała Faye Miller w Mad Men, Edith Banner w Hulku, Connie Jacobsen w Papierowe miasta.
 • JOHN RHYS DAVIES - Niepowtarzalny Gimli we Władcy Pierścieni, Sallah Mohammed Faisel el-Kahir w Indiana Jones, Eventine Elessedil w Kroniki Shannary, Profesor Maximillian Arturo w serialu Sliders – Piąty wymiar.
 • CRYSTAL REED - Allison Argent i Marie-Jeanne Valet w serialu Teen Wolf, Sofia Falcone w Gotham, Beth w Ghostland, Bess w thrillerze Crush, Dorothy w Too Late, Amy Johnson w Crazy, Stupid, Love i Denise w Skyline.
 • CHRISTOPHER LARKIN - Wspaniały Monty Green w serialu The 100, AJ Hawkes w Cooper and Stone, Trake w Strangers with Candy, Abraham Jacob Lee w The Flamingo Rising.
 • JASON DOUGLAS - Tobin z serialu The Walking Dead, detektyw Munn z serialu Breaking Bad, płatny zabójca z Sin City, Szeryf z filmu Jake Reacher.
 • IAN MCELHINNEY - Ser Barristan Selmy w Grze o Tron, Generał Dodonna w Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Detektyw McKie w Ofiara oraz Val-El w Krypton.
 • EUGENE SIMON - Lancel Lannister w Grze o tron, Jerome Clark w Tajemnice domu Anubisa, Młody Casanova w Casanova oraz Sean w The Lodgers. Przeklęci.
 • JIMMY VEE - R2-D2 w Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, Graske w Doctor Who: Music of the Spheres, Goblin w Harry Potter i Kamień Filozoficzny i Lofty w Piotruś. Wyprawa do Nibylandii.
 • IAN WHYTE - Predator w Obcy kontra Predator 2, Scar w Obcy kontra Predator,  oraz Sir Gregor Clegane, Biały Wędrowiec, Olbrzym Dongo i Wun Wun w GOT
 • RICK COSNETT - Eddie Thawne w The Flash, Elias Harper w Quantico, Dr Wes Maxfield w The Vampire Diaries oraz Simon w The Timing of Love
 • FROY GUTIERREZ - Nolan w serialu Teen Wolf i Josh Flores w One Day at a Time
 • NATHANIEL BUZOLIC - Kol Mikaelson z The Originals i The Vampire Diaries, Harold “Hal” Doss w filmie Przełęcz Ocalonych, Jimmy Barnes w Matka jest tylko jedna i Ryan w horrorze Igła.

Warto pamiętać, że organizator zastrzega sobie możliwość odwołania bądź zmian w liście gości z przyczyn niezależnych od niego.

Warsaw Comic Con 2018 - HARMONOGRAM

W tej chwili nie został jeszcze udostępniony oficjalny harmonogram Warsaw Comic Con 2018. Na uczestników czekają liczne spotkania autorskie, panele dyskusyjne, pokazy i konkursy, a także wiele innych. Będziemy na bieżąco aktualizować ten artykuł, gdy pojawi się oficjalny harmonogram imprezy.

» Warsaw Comic Con 2018 - bilety, cena, data, gwiazdy [INFORMACJE]

Atrakcje na Warsaw Comic Con 2018

Wśród atrakcji, które pojawią się na Comic Con 2018 w Warszawie, na uczestników czekają między innymi: 

 • COSPLAY - Dosłownie: zabawa w przebieranie. Spotkaj miłośników filmów, seriali, anime, komiksów, książek i gier komputerowych w oryginalnych stylizacjach. Weź udział w jednym z kilku konkursów.
 • STREFA TELEWIZJI - Przenieś się w świat telewizji, zobacz jak wyglądają najpopularniejsze kanały „od kuchni”. Poznaj ich superprodukcje bez korzystania z pilota!
 • GRY PLANSZOWE - Dobrze bawić można się także bez prądu i komputera! Największa w tej części Europy strefa gier planszowych to niezapomniane wrażenia i świetna zabawa dla każdego.
 • STREFA KOMIKSU - Odwiedź specjalną wystawę prac najpopularniejszych twórców z Polski i ze świata. Podyskutuj z autorami, zobacz na własne oczy, jak przygotowują swoje dzieła, a na koniec – zakup jedno z nich.

Oprócz spotkań z aktorami w programie wydarzenia znajdą się także spotkania, panele i warsztaty z autorami książek i komiksów oraz twórcami popkultury, a także strefy tematyczne filmów i seriali, konkursy cosplay, turnieje gier planszowych, koncerty i wystawy.

Więcej informacji o Comic Con 2018 w Warszawie można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu www.warsawcomiccon.pl i na Facebooku.

RadioZET.pl/warsawcomiccon.pl/KP