Zamknij

Warsaw Summer Jazz Days: Warszawa 2019 [BILETY, PROGRAM, SNARKY PUPPY]

Paweł Żurek
26.06.2019 13:35
Warsaw Summer Jazz Days: Warszawa 2019 [BILETY, PROGRAM, SNARKY PUPPY]
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Warsaw Summer Jazz Days, jeden z największych jazzowych festiwali muzycznych w Polsce i Europie, już niebawem rozpocznie się w Warszawie. Dla wszystkich wielbicieli jazzu mamy w tym artykule dokładnie informacje o biletach i programie WSJD. Sprawdźcie, kto oprócz legendarnej grupy Snarky Puppy wystąpi w warszawskiej Stodole na Warsaw Summer Jazz Days 2019.  

Warsaw Summer Jazz Days 2019, jeden z najważniejszych festiwali jazzowych w Polsce i Europie, już niebawem rozpocznie się w Warszawie. Organizatorzy znów zaskoczyli widzów programem swojej imprezy - do Polski przyjedzie m.in. Snarky Puppy, kilkunastoosobowy zespół muzyków znanych na całym świecie z niezwykłych umiejętności. 

>>  Filmowa stolica lata 2019: miejsca [REPERTUAR LIPIEC, SIERPIEŃ 2019]

>>  Kino plenerowe w Warszawie 2019: repertuar. Gdzie obejrzeć film pod chmurką [TARGÓWEK, KRAM, INNOGY, PROCHOWNIA]

Warsaw Summer Jazz Days 2019

Warsaw Summer Jazz Days to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce i w Europie. Tegoroczna edycja potrwa od 4 do 7 lipca w Klubie Stodoła. Impreza powstała w 1992 r. Jak piszą organizatorzy, Warsaw Summer Jazz Days od razu stał się jednym z najbardziej liczących się festiwali jazzowych, posiadających wielu zwolenników. - Założenia WSJD pozostają niezmienne – promocja jazzu współczesnego niezależnie od jego rodowodu czy przynależności państwowej, prezentowanie tego co najnowsze i najbardziej kreatywne we współczesnym jazzie - czytamy na stronie Warsaw Summer Jazz Days 2019.

Na Warsaw Summer Jazz Days wystąpiły największe gwiazdy jazzu takie jak: Ornette Coleman, Sonny Rollins, John Zorn, Joe Zawinul, Marcus Miller, Pharoah Sanders, Vernon Reid, John McLaughlin, Chick Corea, Steps Ahead, Joe Pass, Steve Coleman, Modern Jazz Quartet, Al Jarreau, Al Di Meola, Herbie Hancock, Bela Fleck, Dave Holland, Candy Dulfer, Gil Evans Orchestra, Joshua Redman, Pat Metheny i inni.

>>  Lipiec 2019 - wydarzenia, koncerty, atrakcje: co robić i gdzie iść? [WARSZAWA]

Warsaw Summer Jazz days Warszawa 2019: bilety

Choć większość biletów na Warsaw Summer Jazz Days 2019 została już wykupiona, wciąż można dostać wejściówki na niektóre z koncertów. Kosztują one od 120 zł do 170 zł. Bilety na Warsaw Summer Jazz Days 2019 można kupić w kasie Klubu Stodoła i na stronie  ebilet.pl 

Do tego, na Warsaw Jazz Days można wejść po okazaniu karnetu. Te wejściówki umożliwiają uczestniczenie w festiwalu przez wszystkie 4 dni jego trwania. 

Karnety na WJD kosztują:

  • 590 PLN – rząd 0 – 10 + balkon 1A, 2A
  • 520 PLN – rząd 11 – 17 + balkon 1 – 5
  • 420 PLN – rząd od 18

>>  Sting w Krakowie 2019 - BILETY. Ile kosztują, kiedy i gdzie kupić? [CENY]

>>  Wakacyjna trasa Dwójki 2019 Katowice: program [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Warsaw Summer Jazz Days 2019: program [SNARKY PUPPY]

Program Warsaw Summer Jazz Days 2019 został już ogłoszony. Jak co roku, organizatorzy WSJD zaprosili do Warszawy artystów ze ścisłej światowej czołówki jazzowych kapel: m.in. Snarky Puppy, Kenny Garret Quintet, czy Scott Henderson Trio. Dokładny program Warsaw Jazz Days 2019 znajdziecie poniżej:

4 lipca, start godz. 19:00

• Kamila Drabek Tercet
• Jazzmeia Horn
• Stanley Clark Band

5 lipca, 19:00

• Andrzej Kowalski Quartet
• All Too Human feat.Marc Ducret
• Snarky Puppy

6 lipca, 19:00

• Delvon Lamarr Organ Trio
• Scott Henderson Trio
• James Brandon Lewis Quintet

7 lipca, 19:00

• Garcia Nubya
• Kenny Garret Quintet
• Benny Golson Quartet

>>  Wakacyjna trasa Dwójki 2019: kiedy i gdzie się odbędzie? [PROGRAM, DATA, BILETY]
 

RadioZET.pl/PZ