Zamknij

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki - transmisja z koncertu: gdzie oglądać?

Redakcja
01.08.2018 12:41
Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki - transmisja z koncertu: gdzie oglądać w TV?
fot. Lukasz Klos/REPORTER / EAST NEWS

Transmisja z koncertu "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" w telewizji będzie doskonałą alternatywą dla tych, którzy nie mogą osobiście wziąć udziału w wydarzeniu. Sprawdzamy, gdzie i o której godzinie oglądać koncert organizowany z okazji 74. rocznicy Powstania Warszawskiego.

Koncert z okazji 74. rocznicy Powstania Warszawskiego - gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać transmisję z wydarzenia "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki"? Sprawdzamy informacje dla tych, którzy nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu lub chcą obejrzeć koncert na żywo w telewizji.

"Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" - gdzie oglądać koncert?

Akcja muzyczna pt. "Warszawiacy śpiewają (nie)ZAKAZANE PIOSENKI" to inicjatywa nie tylko Muzeum Powstania Warszawskiego, ale i samych mieszkańców Warszawy. Koncert z okazji 74. rocznicy Powstania Warszawskiego co roku przyciąga coraz więcej osób, które wspólnie chcą zaśpiewać powstańcze piosenki i w ten sposób uczcić pamięć o poległych.

Koncert odbędzie się na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego. Dla tych, którzy nie mogą dotrzeć na miejsce i uczestniczyć w wydarzeniu osobiście, Telewizja Polska będzie transmitować koncert. W relacji na żywo będzie on dostępny w całej Polsce na antenie TVP1.

»  Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki - śpiewnik na koncert 1.08

Transmisja z koncertu z okazji 74. rocznicy Powstania Warszawskiego - o której godzinie?

Koncert "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" rozpocznie się w środę, 1 sierpnia 2018 o godzinie 20.00. Transmisja z wydarzenia w telewizji rozpocznie się o godzinie 20.35 i potrwa do około 21.50.

»  Obchody 74. rocznicy Powstania Warszawskiego - program uroczystości

Wydarzenie umożliwia wszystkim chętnym aktywne uczczenie pamięci Powstańców Warszawskich. W 2018 roku akcja odbędzie się już po raz dwunasty. Na uczestników będą czekały specjalnie przygotowywane śpiewniki, zawierające repertuar powstańczy. Po obu stronach sceny zostaną dodatkowo rozstawione telebimy, na których wyświetlane będą teksty piosenek. 

RadioZET.pl/KP