Zamknij

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2019 - gdzie oglądać koncert? [TRANSMISJA]

Jolanta Waligóra
01.08.2019 10:44
Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2019 - gdzie oglądać koncert? [TRANSMISJA]
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/EASTNEWS

Transmisja koncertu Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2019 to temat, na który informacji poszukują osoby, które nie mogą wziąć udziału w organizowanym wydarzeniu w stolicy. Sprawdzamy, gdzie i o której oglądać koncert Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2019 w telewizji oraz online.

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2019 - NA ŻYWO: transmisja. O której godzinie obejrzeć koncert 1 sierpnia? Gdzie będzie emitowany w telewizji? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy szczegółowe informacje o transmisji koncertu Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2019.

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2019 - gdzie obejrzeć koncert? 

Transmisja koncertu Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 1.08.2019 to doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą wziąć udziału w organizowanym wydarzeniu na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w stolicy. Koncert odbędzie się w czwartek, 1 sierpnia i będzie można go obejrzeć na żywo w telewizji na kanałach TVP1 oraz TVP Polonia. 

Obchody 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego [NA ŻYWO]

Wiele osób szuka także informacji na temat możliwości obejrzenia koncertu Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2019 online. W tamtym roku wydarzenie transmitowane było w internecie na stronie vod.tvp.pl. Bardzo możliwe zatem, że i w tym roku na wspomnianej platformie obędzie się transmisja z koncertu.

Akcja Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki to inicjatywa nie tylko Muzeum Powstania Warszawskiego, ale i samych mieszkańców Warszawy. Koncerty z okazji rocznic Powstania Warszawskiego co roku przyciągają coraz więcej osób, które wspólnie chcą zaśpiewać powstańcze piosenki i w ten sposób uczcić pamięć o poległych.

1 sierpnia w Warszawie 2019: obchody 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego [PROGRAM]

Transmisja Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2019 - o której godzinie?

O której godzinie transmisja koncertu Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2019? Wydarzenie rozpocznie się w czwartek, 1 sierpnia 2019 roku o 20:35 i potrwa do około 21:40. 

Godzina W - o której, kiedy i co symbolizuje? [POWSTANIE WARSZAWSKIE]

Przypomnijmy, że wydarzenie Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki w 2019 roku odbędzie się już po raz trzynasty. Kolejny raz Muzeum zaprasza wszystkich chętnych, zainteresowanych historią Warszawy do upamiętnienia tamtego czasu i znakomitych ludzi, walczących Polaków, poprzez wspólne śpiewanie pieśni powstańczych. Na uczestników na miejscu będą czekały specjalnie przygotowywane śpiewniki, zawierające repertuar powstańczy, które ułatwią wspólne śpiewanie. Po obu stronach sceny zostaną dodatkowo rozstawione telebimy, na których wyświetlane będą teksty piosenek.  

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki - ŚPIEWNIK na koncert 1.08

Utwory zaprezentują orkiestra Stokłosa Collective Orchestra, Chór Warszawiaków oraz soliści Natalia Piotrowska, Sebastian Machalski i Kuba Jurzyk pod batutą Jana Stokłosy. Wydarzenie poprowadzi Tomasz Wolny.

RadioZET.pl/JW