Zamknij

Warszawskie Spotkanie Wigilijne 2018 - kiedy, gdzie, o której? [INFORMACJE]

Redakcja
14.12.2018 09:28
Warszawskie Spotkanie Wigilijne 2018 - kiedy, gdzie, o której? [INFORMACJE]
fot. Maciej Luczniewski/REPORTER/EASTNEWS

Warszawskie Spotkanie Wigilijne 2018 odbędzie się po raz piętnasty. Grudniowe wydarzenie to wyjątkowa okazja dla wszystkich do spotkania i integracji w domowej atmosferze. Śpiewanie kolęd, świąteczny posiłek i prezenty to tylko część atrakcji przygotowanych dla mieszkańców stolicy. Informacje na temat daty Warszawskiego Spotkania Wigilijnego 2018, miejsca oraz programu, można znaleźć poniżej.

Warszawskie Spotkanie Wigilijne 2018 - kiedy się obędzie? Gdzie będzie mieć miejsce? O której godzinie? Sprawdzamy szczegółowe informacje i przedstawiamy PROGRAM XV Warszawskiego Spotkania Wigilijnego.

» Niedziele handlowe GRUDZIEŃ 2018 - kiedy otwarte sklepy? [KALENDARZ] «

Kiedy i gdzie Warszawskie Spotkanie Wigilijne 2018? [DATA, MIEJSCE]

Kiedy Warszawskie Spotkanie Wigilijne 2018? Informacji na ten temat co roku w okresie świątecznym szuka wielu mieszkańców stolicy. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 16 grudnia. Początek zaplanowany jest na godzinę 13:00, a zakończenie przewidziane jest na 17:00.

XV Warszawskie Spotkanie Wigilijne 2018 po raz drugi odbędzie się na ulicy Ząbkowskiej.

Warszawskie Spotkanie Wigilijne 2018 - PROGRAM wydarzenia

Warszawskie Spotkanie Wigilijne 2018 to wyjątkowa okazja dla wszystkich do spotkania i integracji w domowej atmosferze. Przy choince oraz akompaniamencie kolęd, mieszkańcy stolicy zgodnie ze świąteczną tradycją zasiądą razem do wigilijnego 200-metrowego stołu z białym obrusem i świątecznymi dekoracjami i zjedzą świąteczny posiłek. 

» 16 grudnia: niedziela handlowa czy nie? [SKLEPY OTWARTE 16.12] «

Czas przy wigilijnym stole umilą również dźwięki kolęd i pastorałek w wykonaniu zaproszonych artystów. Tego dnia wystąpią m.in.: Trupa Teatralna - Warszawiaki, Jakub Jurzyk z dziećmi z warszawskich klubów rodzin, WoWaKin Trio oraz Cisza na scenie – grupa teatralna z Polskiego Związku Głuchych, która zaprezentuje świąteczny repertuar w języku migowym. Wspólne kolędowanie ułatwią wszystkim przygotowane przez organizatorów śpiewniki.

Dodatkowo na uczestników Warszawskiego Spotkania Wigilijnego 2018 przygotowano wyjątkowe prezenty. Z kolei na najmłodszych w Centrum Kreatywności targowa czekać będzie Mikołaj oraz takie atrakcje jak m.in. konkursy, zajęcia plastyczne czy tworzenie ozdób. Dodatkowo Jan Kubicki w trakcie Spotkania wyrzeźbi anioła z bloku lodowego. Podczas spotkania będzie można również zobaczyć zwycięskie prace fotograficzne przysłane na konkurs "Anielska Warszawa".

Warszawskie Spotkanie Wigilijne 2018 poprowadzi Szymon Majewski.

RadioZET.pl/um.warszawa.pl/JW