Zamknij

Wataha, 1. sezon - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w Polsacie?

Jolanta Waligóra
11.12.2019 13:04
Wataha, 1. sezon - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w Polsacie?
fot. Youtube/HBO Polska

Ile odcinków ma "Wataha 1"? Długo wyczekiwana premiera polskiego serialu w Telewizji Polsat odbyła się na początku grudnia, a nowe odcinki produkcji można oglądać co tydzień, w każdy wtorek. Przedstawiamy szczegółowe informacje na temat dni i godzin emisji serialu oraz sprawdzamy, ile odcinków ma 1. sezon "Watahy" i kiedy oglądać.

"Wataha", sezon 1 - ile odcinków ma pierwszy sezon serialu? Kiedy oglądać kolejne odcinki polskiej produkcji w Telewizji Polsat? O której godzinie emisja? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma "Wataha 1".

Wataha, 1. sezon - ile odcinków ma serial?

Informacje na temat tego, ile odcinków ma "Wataha 1", szczególnie interesują wiele osób. Długo wyczekiwana premiera polskiej produkcji w Telewizji Polsat odbyła się 3 grudnia, a ostatni epizod serialu wyemitowany zostanie jeszcze pod koniec tego miesiąca. 1. sezon "Watahy" liczy dokładnie sześć odcinków. 

Wataha, 2. sezon: Polsat - kiedy nowe odcinki w TV i czy będzie można oglądać drugi sezon?

Wataha - Polsat: kiedy oglądać pierwszy sezon serialu? [DNI I GODZINY EMISJI]

Wiele osób zastanawia się także, kiedy można oglądać polską produkcję w telewizji. Premiera serialu odbyła się 3 grudnia, a nowe odcinki można oglądać co tydzień, w każdy wtorek. W tych dniach emitowany jest nie jeden, a aż dwa epizody. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat dni i godzin emisji nowych odcinków "Watahy" na Polsacie.

  • 3 grudnia - 1 i 2 odcinek "Watahy"
  • 10 grudnia - 3 i 4 odcinek "Watahy"
  • 17 grudnia - 5 i 6 odcinek "Watahy"

Odcinki "Watahy" emitowane są co wtorek o godzinie 20:05 oraz o 21:05 w Telewizji Polsat.

Przypomnijmy, że cały pierwszy i drugi sezon serialu "Wataha" można oglądać w internecie na platformie HBO. Z kolei trzeci serial polskiej produkcji miał swoją premierę 6 grudnia, a nowe odcinki będą pojawiały się na wspomnianym powyżej serwisie co tydzień, w każdy piątek.

Wataha, sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu HBO i czy będzie czwarty sezon?

Dostęp do HBO GO do tej pory kosztował 19,90 zł na miesiąc. Po 21 listopada HBO podniósł jednak opłatę o 5 zł, przez co wynosi ona obecnie 24,90 zł. Opłaty dokonujemy przez kartę płatniczą, której numer podajemy przy rejestracji. Z HBO Go można zrezygnować w każdej chwili. 

Zagłosuj

Oglądasz serial "Wataha"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW