Zamknij

Wataha, 2. sezon: Polsat - kiedy nowe odcinki w TV i czy będzie można oglądać drugi sezon?

Jolanta Waligóra
11.12.2019 09:43
Wataha, 2. sezon: Polsat - kiedy nowe odcinki w TV i czy będzie można oglądać drugi sezon?
fot. Youtube/HBO Polska

Kiedy "Wataha 2" w Polsacie i czy będzie można oglądać drugi sezon serialu w telewizji? Informacji na temat emisji popularnej polskiej produkcji w TV szuka wielu jej fanów. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Sprawdzamy, co już wiadomo na temat emisji 2. sezonu "Watahy" Polsacie.

"Wataha 2" w Polsacie - kiedy premiera drugiego sezonu serialu w telewizji? Czy Telewizja Polsat zdecyduje się na emisję kolejnych odcinków polskiej produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Watahy" w TV i czy będzie.

Wataha 2, Polsat - czy będzie drugi sezon serialu w telewizji?

Informacje na temat tego, kiedy 2. sezon "Watahy" w Polsacie i czy w ogóle będzie można oglądać nowe odcinki popularnego polskiego serialu, szczególnie interesują wielu jego fanów. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Niestety do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje w tej sprawie. Nie wiadomo zatem, czy "Wataha 2" w Polsacie będzie emitowana.

Wataha, 1. sezon - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w Polsacie?

Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek wiadomości, zamieścimy je w tym artykule. 

Przypomnijmy, że zarówno wszystkie odcinki pierwszego, jak i drugiego sezonu "Watahy" dostępne są na internetowej platformie HBO. Z kolei trzecia seria miała swoją premierę 6 grudnia, a kolejne epizody będą pojawiać się w serwisie raz w tygodniu, w każdy piątek. Więcej szczegółowych informacji na ten temat można znaleźć w linku poniżej.

Wataha 3 - ile odcinków ma trzeci sezon serialu i kiedy oglądać na HBO?

Dostęp do HBO GO do tej pory kosztował 19,90 zł na miesiąc. Po 21 listopada HBO podniósł jednak opłatę o 5 zł, przez co będzie ona wynosiła 24,90 zł. Opłaty dokonujemy przez kartę płatniczą, której numer podajemy przy rejestracji. Z HBO GO można zrezygnować w każdej chwili.

Wataha, sezon 2. w Polsacie - kiedy nowe odcinki serialu w TV?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy 2. sezon "Watahy" w Polsacie i czy serial nadal będzie emitowany w telewizji. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Finał pierwszego sezonu serialu w Telewizji Polsat będzie można oglądać we wtorek, 17 grudnia 2019. Szósty i zarazem ostatni epizod polskiej produkcji wyemitowany zostanie o godzinie 21:15.

Wataha, sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu HBO i czy będzie czwarty sezon?

Zagłosuj

Oglądasz serial "Wataha"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW