Zamknij

Wataha, 3. sezon - kiedy premiera na HBO i co wiadomo o nowym sezonie?

Jolanta Waligóra
10.12.2019 11:48
"Wataha", 3. sezon - kiedy premiera na HBO i co wiadomo o nowym sezonie?
fot. Youtube/HBOPOLSKA

Kiedy sezon 3. "Watahy"? Choć dokładna data premiery nowej serii serialu nie jest jeszcze znana, to już pojawiają się spekulacje na temat tego, kiedy kolejne odcinki trafią na HBO. Sprawdzamy, co już wiadomo o serialu "Wataha 3".

"Wataha 3". Sezon kolejny powstanie? Kiedy nowe odcinki serialu? Gdzie będzie można oglądać kolejne epizody? Kto zagra? O czym będzie nowa seria? Sprawdzamy informacje o 3. sezonie "Watahy".

Wataha, sezon 3 - kiedy premiera na HBO?

Kiedy 3. sezon "Watahy"? Wszyscy fani serialu, którzy od dawna zastanawiają się, czy produkcja będzie kontynuowana, mogą odetchnąć z ulgą. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualne Media powstanie sezon 3. "Watahy". Wiadomo, że polski oddział HBO przygotowuje się już do kontynuacji serialu, który stał się popularny na wszystkich rynkach HBO Europe. 

Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie będzie można oglądać serial "Wataha" sezon 3, odcinek 1. Zdjęcia ruszyły wiosną 2019 roku i planowo mają potrwać do czerwca. Mówi się, że nowe odcinki mają pojawić się na jesieni w 2019 roku. Jeśli tylko informacja na ten temat zostanie potwierdzona, opublikujemy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Wataha 3 - ile odcinków ma trzeci sezon serialu i kiedy oglądać na HBO?

AKTUALIZACJA - pierwotnie premiera "Watahy 3" miała odbyć się 30 października (środa). Data została jednak zmieniona, a premiera serialu "Wataha 3" została przesunięta na piątek, 6 grudnia 2019 roku.

Wataha 3 - co wiadomo o nowym sezonie? [ZWIASTUN]

W finałowym odcinku 2. sezonu Wiktor Rebrow dostał propozycję powrotu do służby. W nowej serii dowiemy się zapewne, czy ją przyjął i jak potoczyły się losy pozostałych bohaterów - pani prokurator Dobosz, Markowskiego i Łuczaka. Obecnie możemy jedynie spekulować na ten temat, ponieważ jeszcze niewiele wiadomo o fabule 3. sezonu "Watahy".

Wiadomo, że w nowej serii mają wystąpić m.in. Borys Szyc, Andrzej Zieliński, Evgenia Akhremenko, Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Piotr Żurawski, Andrzej Konopka, Jarosław Boberek, Dagmara Bąk czy Maciej Mikołajczyk. 

Wataha, sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu HBO i czy będzie czwarty sezon? 

Zwiastun 3. sezonu "Watahy" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/JW