Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Michał Korościel
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Wataha", 3. sezon - kiedy premiera na HBO i co wiadomo o nowym sezonie?

11.12.2018 09:56
xxx zet

Kiedy sezon 3. "Watahy"? Choć dokładna data premiery nowej serii serialu nie jest jeszcze znana, to już pojawiają się spekulacje na temat tego, kiedy kolejne odcinki trafią na HBO. Sprawdzamy, co już wiadomo o serialu "Wataha 3".

"Wataha", 3. sezon - kiedy premiera na HBO i co wiadomo o nowym sezonie? fot. Youtube/HBOPOLSKA

"Wataha 3". Sezon kolejny powstanie? Kiedy nowe odcinki serialu? Gdzie będzie można oglądać kolejne epizody? Kto zagra? O czym będzie nowa seria? Sprawdzamy informacje o 3. sezonie "Watahy".

» Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA] «

"Wataha", sezon 3 - kiedy premiera na HBO?

Kiedy 3. sezon "Watahy"? Wszyscy fani serialu, którzy od dawna zastanawiają się, czy produkcja będzie kontynuowana, mogą odetchnąć z ulgą. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualne Media powstanie sezon 3. "Watahy". Wiadomo, że polski oddział HBO przygotowuje się już do kontynuacji serialu, który stał się popularny na wszystkich rynkach HBO Europe. 

Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy będzie można oglądać serial "Wataha" sezon 3, odcinek 1. Portal nie dowiedział się, na jakim etapie jest obecnie projekt, ani kiedy startują zdjęcia. Przypominamy, że 1. sezon serialu zadebiutował w HBO w październiku 2014 roku. Z kolei drugi stacja wyemitowała trzy lata później, również w październiku.

Czy możemy zatem spodziewać się nowej serii na jesieni 2019 roku? Tego zapewne dowiemy się już niebawem!

"Wataha 3" - co wiadomo o nowym sezonie?

W finałowym odcinku 2. sezonu Wiktor Rebrow dostał propozycję powrotu do służby. W nowej serii dowiemy się zapewne, czy ją przyjął i jak potoczyły się losy pozostałych bohaterów - prokuratora Dobosza, Markowskiego i Łuczaka. Obecnie możemy jedynie spekulować na ten temat, ponieważ jeszcze niewiele wiadomo o 3. sezonie "Watahy".

Nie pojawiły się jeszcze także żadne informacje na temat obsady nowej serii. Czy powrócą wszystkim znani bohaterowie? A może w 3. sezonie będziemy oglądać nowe twarze? Po pojawieniu się takich wiadomości opublikujemy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

» Ślepnąc od świateł, sezon 2 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu?  «

RadioZET.pl/JW

Oceń