Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wataha, 3. sezon - kiedy premiera na HBO i co wiadomo o nowym sezonie?

12.09.2019 15:42

Kiedy sezon 3. "Watahy"? Choć dokładna data premiery nowej serii serialu nie jest jeszcze znana, to już pojawiają się spekulacje na temat tego, kiedy kolejne odcinki trafią na HBO. Sprawdzamy, co już wiadomo o serialu "Wataha 3".

"Wataha", 3. sezon - kiedy premiera na HBO i co wiadomo o nowym sezonie? fot. Youtube/HBOPOLSKA

"Wataha 3". Sezon kolejny powstanie? Kiedy nowe odcinki serialu? Gdzie będzie można oglądać kolejne epizody? Kto zagra? O czym będzie nowa seria? Sprawdzamy informacje o 3. sezonie "Watahy".

Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA]

Wataha, sezon 3 - kiedy premiera na HBO?

Kiedy 3. sezon "Watahy"? Wszyscy fani serialu, którzy od dawna zastanawiają się, czy produkcja będzie kontynuowana, mogą odetchnąć z ulgą. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualne Media powstanie sezon 3. "Watahy". Wiadomo, że polski oddział HBO przygotowuje się już do kontynuacji serialu, który stał się popularny na wszystkich rynkach HBO Europe. 

Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie będzie można oglądać serial "Wataha" sezon 3, odcinek 1. Zdjęcia ruszyły wiosną 2019 roku i planowo mają potrwać do czerwca. Mówi się, że nowe odcinki mają pojawić się na jesieni w 2019 roku. Jeśli tylko informacja na ten temat zostanie potwierdzona, opublikujemy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

AKTUALIZACJA - premiera "Watahy 3" 30 października (środa).

Wataha 3 - co wiadomo o nowym sezonie? [ZWIASTUN]

W finałowym odcinku 2. sezonu Wiktor Rebrow dostał propozycję powrotu do służby. W nowej serii dowiemy się zapewne, czy ją przyjął i jak potoczyły się losy pozostałych bohaterów - pani prokurator Dobosz, Markowskiego i Łuczaka. Obecnie możemy jedynie spekulować na ten temat, ponieważ jeszcze niewiele wiadomo o fabule 3. sezonu "Watahy".

Wiadomo, że w nowej serii mają wystąpić m.in. Borys Szyc, Andrzej Zieliński, Evgenia Akhremenko, Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Piotr Żurawski, Andrzej Konopka, Jarosław Boberek, Dagmara Bąk czy Maciej Mikołajczyk.

Ślepnąc od świateł, sezon 2 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu? 

Zwiastun 3. sezonu "Watahy" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/JW

Oceń