Zamknij

Wataha na HBO. Odcinek 2. sezon 3. - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? [13.12]

Roksana Orlicka
12.12.2019 12:47
Wataha sezon 3 odcinek 2 streszczenie
fot. YouTube/HBO Polska

Streszczenie 2. odcinka 3. sezonu serialu "Wataha" można znaleźć poniżej. W kolejnym odcinku popularnej produkcji HBO Rebrow i Dobosz znowu będą musieli ze sobą współpracować. Poznamy również prawdę o Wiśniaku. Co jeszcze się wydarzy w 2. odcinku 3. sezonu serialu "Wataha" i o której godzinie oglądać? Podajemy streszczenie 2. odcinka 3. sezonu serialu "Wataha" i ujawniamy szczegóły związane z emisją.

"Wataha", sezon 3 odcinek 2 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 2. odcinku 3. sezonu serialu "Wataha"? Jak potoczą się losy Rebrowa i prokurator Dobosz? Kiedy można obejrzeć 2. odcinek 3. sezonu serialu "Wataha" i o której? Podajemy streszczenie 2. odcinka 3. sezonu serialu "Wataha".

Wataha, sezon 3 odcinek 2: Streszczenie epizodu 

Streszczenie 2. odcinka 3. sezonu serialu "Wataha" prezentuje się następująco:

Rebrow stara się odkryć prawdę o śmierci przyjaciela. Udaje mu się namówić Dobosz do powrotu w Bieszczady. Rozpoczyna się również śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa w domu Gauzy. Dobosz bierze się do pracy i przesłuchuje syna Gauzy. Na jej prośbę wraca też Alsu Karimow. Natomiast podczas patrolu Rambo i Semy dochodzi do strzelaniny. Na jaw wychodzi także prawda o Wiśniaku. Poznamy również Barkovą, dla której pracował stary Gauza.

Zobacz także: Wataha, 2. sezon: Polsat - kiedy nowe odcinki w TV i czy będzie można oglądać drugi sezon?

Wataha, sezon 3 odcinek 2: Gdzie i kiedy oglądać?

2. odcinek 3. serialu "Wataha" zostanie wyemitowany w piątek, 13 grudnia 2019 roku o godzinie 20:10 na kanale HBO. Można go również obejrzeć na platformie HBO GO. 

Zobacz także: Wataha sezon 3 na HBO: 5 ciekawostek, które musisz wiedzieć o serialu

Zagłosuj

Oglądasz serial "Wataha"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/RO