Zamknij

Wataha na Polsacie, odcinek 1 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w pierwszym odcinku? [3.12]

Roksana Orlicka
02.12.2019 15:46
Wataha na Polsacie, odcinek 1 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w pierwszym odcinku? [3.12]
fot. Youtube/HBO Polska

Streszczenie pierwszego odcinka serialu "Wataha" można znaleźć poniżej. W pierwszym epizodzie podczas zamachu bombowego giną oficerowie jednostki straży granicznej. Co jeszcze się wydarzy i kiedy można obejrzeć pierwszy odcinek "Watahy"? Podajemy streszczenie i szczegóły dotyczące emisji. 

"Wataha", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w pierwszym odcinku popularnego serialu produkcji HBO? Jak potoczą się losy bohaterów? Gdzie oglądać serial i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje i streszczamy 1. odcinek serialu "Wataha".

"Wataha" na Polsacie. Odcinek 1 - streszczenie epizodu

Streszczenie 1. odcinka serialu "Wataha" brzmi następująco:

Bieszczady są jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, ale też jednym z najbardziej niebezpiecznych. Wataha stoi na straży wschodniej granicy Polski, gdzie przemyca się ludzi, narkotyki i broń. Podczas zamachu bombowego giną oficerowie jednostki straży granicznej. Jednemu z nich udaje się przeżyć. Kapitan Wiktor Rebrow (w tej roli Leszek Lichota) traci przyjaciół i ukochaną - Ewę. Zdesperowany mężczyzna robi wszystko, by poznać sprawcę zamachu. Oficjalnym śledztwem zajmuje się również prokuratura.

Zobacz także: Wataha na Polsacie: kiedy będzie? Gdzie oglądać? [SEZON 1,2,3]

"Wataha" na Polsacie. Odcinek 1 - kiedy oglądać?

Pierwszy odcinek pierwszego sezonu serialu "Wataha" będzie można obejrzeć we wtorek, 3 grudnia 2019 roku. Pierwszy epizod popularnego serialu produkcji HBO zostanie wyemitowany o godzinie 20:05 na Polsacie

Przypominamy, że serial będzie można oglądać na Polsacie w każdy wtorek. Stacja będzie emitować dwa odcinki, jeden po drugim.

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO