Zamknij

Wataha na Polsacie , odcinek 5 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie? [17.12]

Roksana Orlicka
09.12.2019 13:49
Wataha odcinek 5 sezon 1 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/HBO Polska

Streszczenie 5. odcinka serialu "Wataha" można znaleźć poniżej. W 5. epizodzie popularnego serialu HBO Marta zdradza Wiktorowi, co znalazła w skrytce ojca. Natomiast mężczyzna nakazuje jej milczenie. Co jeszcze się wydarzy w 5. odcinku 1. sezonu serialu "Wataha", który można oglądać na Polsacie? Podajemy streszczenie i szczegóły dotyczące 5. odcinka serialu "Wataha".

"Wataha" na Polsacie, sezon 1 odcinek 5 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 5. epizodzie popularnego serialu HBO? Jakie będą dalsze losy Wiktora Rebrowa? Jak zachowają się pozostali bohaterowie? Kiedy i o której można obejrzeć 5. odcinek 1. sezonu serialu "Wataha"? Podajemy szczegółowe informacje i streszczamy 5. odcinek 1. sezonu "Watahy". 

Wataha na Polsacie, odcinek 5 sezon 1: Streszczenie epizodu

Streszczenie 5. odcinka 1. sezonu serialu "Wataha" prezentuje się następująco:

Marta zdradza Wiktorowi, co znalazła w skrytce swojego ojca. Rebrow prosi ją o milczenie i daje do zrozumienia, że sprawa jest bardzo niebezpieczna. Nad rzeką zostaje znalezione ciało młodej kobiety z charakterystycznym krwawym piętnem na czole. Tropy prowadzą stróżów prawa do ukraińskiego psychopaty o pseudonimie Czerw. Tymczasem pogranicznicy dokonują kolejnego strasznego odkrycia - znajdują zmasakrowane zwłoki Natalii. Wiktor udaje się na poszukiwanie Grzywy, w jego domu zastaje jednak tylko żonę mężczyzny, Kingę. Zrozpaczona kobieta wyznaje mu, że jej mąż miał romans z Ewą. Natomiast Prokurator Iga Dobosz chce przesłuchać dziewczynkę, która zamierzała opowiedzieć Agnieszce o mordercy swojej matki. Okazuje się jednak, że dziecko zostało w ostatniej chwili deportowane. We wsi zjawia się zakrwawiony Szeptun. Mężczyzna zostaje zaatakowany. Ukraiński gangster, Metro, chce się spotkać z Kalitą. Informuje on Kalitę, że w zamian za odpowiednią kwotę jest gotów zrezygnować ze swojej działalności. Tymczasem ktoś podkłada ładunek wybuchowy w samochodzie Grzywy.

Zobacz także: Wataha na Polsacie, odcinek 4 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w czwartym odcinku serialu? [10.12]

Wataha na Polsacie, odcinek 5 sezon 1: Kiedy i gdzie oglądać?

5. odcinek 1. sezonu serialu "Wataha" zostanie wyemitowany we wtorek, 17 grudnia 2019 roku. Piąty epizod "Watahy" będzie można obejrzeć o godzinie 20:05 na antenie Polsatu

Warto wspomnieć, że tego dnia Polsat wyświetla dwa odcinki "Watahy". Odcinek 5. sezonu 1. zostanie wyemitowany o godzinie 20:05, natomiast finałowy 6. odcinek 1. sezonu będzie można obejrzeć godzinę później. 

Zobacz także: Wataha sezon 3 na HBO: 5 ciekawostek, które musisz wiedzieć o serialu 

Zagłosuj

Oglądasz serial "Wataha"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO