Zamknij

Wataha na Polsacie, odcinek 2 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w drugim odcinku serialu? [3.12]

Roksana Orlicka
02.12.2019 16:14
Wataha na Polsacie, odcinek 2 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w drugim odcinku serialu? [3.12]
fot. Youtube/HBO Polska

Streszczenie 2. odcinka serialu "Wataha" znajduje się poniżej. W drugim epizodzie popularnego serialu produkcji HBO pojawia się prokurator Iga Dobosz, która kieruje swoje podejrzenia na Wiktora Rebrowa. Co się jeszcze wydarzy i kiedy oglądać 2. odcinek 1. sezonu "Watahy"? Podajemy streszczenie i szczegóły dotyczące daty emisji.

"Wataha" na Polsacie, odcinek 2 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w drugim odcinku popularnego serialu produkcji HBO? Jakie będą dalsze losy Wiktora Rebrowa i jak potoczy się śledztwo? Kiedy można obejrzeć epizod i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje i streszczamy 2. odcinek serialu "Wataha".

"Wataha" na Polsacie, odcinek 2 - streszczenie epizodu

Streszczenie 2. odcinka serialu "Wataha" prezentuje się następująco:

Śledztwo, dotyczące zamachu bombowego w placówce Straży Granicznej w Ustrzykach Górnych, prowadzi młoda prokurator, Iga Dobosz (w tej roli Aleksandra Popławska). Kobieta podejrzewa kapitana Rebrowa (Leszek Lichota). Mężczyzna postanawia oczyścić się z zarzutów i na własną rękę poszukać prawdziwych sprawców. Odkrywa on, że padł ofiarą intrygi, za którą stoi kapitan Adam Grzywaczewski (Bartłomiej Topa). Przed laty on i Rebrow byli przyjaciółmi. Nowy komendant placówki, major Konrad Markowski (Andrzej Zieliński), nie wierzy w winę kolegi i chce poznać prawdę.

Zobacz także: Wataha na Polsacie: kiedy będzie? Gdzie oglądać? [SEZON 1,2,3]

"Wataha" na Polsacie, odcinek 2 - kiedy i o której godzinie oglądać?

2. odcinek 1. sezonu serialu "Wataha" zostanie wyemitowany we wtorek, 3 grudnia 2019 roku na Polsacie. Drugi epizod będzie można obejrzeć o godzinie 21:05 na antenie Polsatu.

Warto wiedzieć, że tego dnia Polsat wyświetla dwa odcinki "Watahy". Pierwszy o godzinie 20:05, a drugi następnie o godzinie 21:05

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO