Zamknij

Wataha na Polsacie, odcinek 3 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzecim odcinku serialu? [10.12]

Roksana Orlicka
03.12.2019 15:51
Wataha 3 odcinek 1 sezon na Polsacie
fot. YouTube/HBO Polska

Streszczenie 3. odcinka serialu "Wataha" znajduje się poniżej. W trzecim epizodzie popularnego serialu produkcji HBO podczas pościgu Rebrow zauważa tajemniczy przedmiot na polanie. Pojawiają się również nowe postacie. Co jeszcze się wydarzy w 3. odcinku serialu "Wataha" i o której godzinie go oglądać? Podajemy streszczenie 3. odcinka 1. sezonu "Watahy". Poniżej znajdziesz również szczegóły dotyczące emisji.

"Wataha" na Polsacie, odcinek 3 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w trzecim odcinku popularnego serialu HBO? Wszystko wskazuje na to, że życie Wiktora Rebrowa jeszcze bardziej się skomplikuje. A jak potoczą się losy innych bohaterów? Kiedy można obejrzeć trzeci epizod "Watahy" i o której? Podajemy szczegółowe informacje i streszczamy 3. odcinek sezonu 1. serialu "Wataha".

Wataha na Polsacie, odcinek 3 sezon 1: streszczenie epizodu

Streszczenie 3. odcinka serialu "Wataha" prezentuje się następująco:

Wiktor Rebrow izoluje się w opuszczonej leśniczówce, by uporać się z traumą po zamachu bombowym, w którym stracił najbliższe mu osoby. Rebrow nie ma wątpliwości, że wśród zabitych jest także jego ukochana Ewa. Na miejscu eksplozji znalazł kolczyk, należący do kobiety. Bliscy obawiają się, że Wiktor nie poradzi sobie ze śmiercią ukochanej i pogrąży się w żałobie. Mężczyznę odwiedza nawet ojciec, pop, z którym Wiktor nie miał kontaktu. Natomiast prokurator Iga Dobosz wciąż wierzy, że to Wiktor jest odpowiedzialny za zamach. Dobosz dociera do kapitana Adama "Grzywy" Grzywaczewskiego. Mężczyzna okłamał śledczych, co rzuca nowe światło na sprawę zamachu. Natalia Tatarkiewicz i Aga Małek - dwie nowe pracownice Placówki Straży Granicznej w Ustrzykach Górnych, spotykają grupę kłusowników. Koledzy z jednostki ruszają za nimi w pościg. W lesie spotykają tajemniczego starca. To miejscowy Szeptun. Następnie wyruszają w góry, gdzie przemytnicy porzucili zwłoki kilku nielegalnych imigrantów.

Zobacz także: Wataha na Polsacie, odcinek 1 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w pierwszym odcinku? [3.12]

Wataha na Polsacie, odcinek 3 sezon 1: kiedy i gdzie oglądać?

3. odcinek 1. sezonu serialu "Wataha" zostanie wyemitowany we wtorek, 10 grudnia 2019 roku na Polsacie. Trzeci epizod będzie można obejrzeć o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

Warto wiedzieć, że tego dnia Polsat wyświetla dwa odcinki "Watahy". 3. odcinek 1. sezonu o 20:05, a 4. odcinek 1. sezonu o 21:05.

Zobacz także: Wataha na Polsacie, odcinek 2 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w drugim odcinku serialu? [3.12]

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO