Zamknij

Wataha na Polsacie, odcinek 4 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w czwartym odcinku serialu? [10.12]

Roksana Orlicka
03.12.2019 16:21
Wataha na Polsacie streszczenie 4 odcinka 1 sezonu
fot. YouTube/HBO Polska

Streszczenie 4. odcinka serialu "Wataha" znajduje się poniżej. W czwartym epizodzie popularnego serialu produkcji HBO prokurator Dobosz przesłuchuje Rebrowa. Jednocześnie strażnicy znajdują kolejne ciało. Czy główny bohater wpadnie w jeszcze większe kłopoty? Co się wydarzy i kiedy oglądać 4. odcinek 1. sezonu serialu "Wataha"? Podajemy streszczenie odcinka i szczegóły dotyczące daty emisji.

"Wataha" na Polsacie, odcinek 4 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w czwartym epizodzie popularnego serialu produkcji HBO? Jakie będą dalsze losy Wiktora Rebrowa i czy prokurator Dobosz da mu spokój? Kiedy można obejrzeć 4. odcinek "Watahy" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje i streszczamy 4. odcinek 1. sezonu serialu "Wataha".

Wataha na Polsacie, odcinek 4 sezon 1: Streszczenie epizodu

Streszczenie 4. odcinka serialu "Wataha" prezentuje się następująco:

Patolog przeprowadza sekcję zwłok Ewy Wityńskiej, ukochanej Wiktora. Wiele wskazuje na to, że dziewczyna Rebrowa mogła przeżyć wybuch i ukrywała się w górach. Okazuje się, że została zastrzelona. Do tego zginęła z broni służbowej, najprawdopodobniej zabił ją oficer straży granicznej. Prokurator Iga Dobosz uznaje, że Ewa była szpiegiem i Wiktor zabił ją, by pozbyć się świadka. W międzyczasie Adam "Grzywa" Grzywaczewski i Aga Małek znajdują porzucone w okolicznej żwirowni ciało młodej kobiety. Pochodziła ona z pobliskiej miejscowości. By wytropić mordercę, korzystają z pomocy psa. Zwierzę prowadzi ich aż do granicy z Ukrainą. Oficerowie nie mogą iść dalej. Tymczasem Iga jedzie do Warszawy, by porozmawiać z byłym dowódcą GROM-u, który stał się kolejnym podejrzanym.

Zobacz także: Wataha na Polsacie, odcinek 2 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w drugim odcinku serialu? [3.12]

Wataha na Polsacie, odcinek 4 sezon 1: Kiedy i gdzie oglądać?

4. odcinek 1. sezonu serialu "Wataha" zostanie wyemitowany we wtorek, 10 grudnia 2019 roku. Czwarty epizod "Watahy" będzie można obejrzeć o godzinie 21:05 na antenie Polsatu

Warto wspomnieć, że tego dnia Polsat wyświetla dwa odcinki "Watahy". Odcinek 3. sezonu 1. zostanie wyemitowany o godzinie 20:05, natomiast 4. odcinek 1. sezonu będzie można obejrzeć godzinę później. 

Zobacz także: Wataha na Polsacie, odcinek 3 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzecim odcinku serialu? [10.12]

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO