Zamknij

Wataha na Polsacie, odcinek 6 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w finale sezonu? [17.12]

Roksana Orlicka
10.12.2019 13:54
Wataha sezon 1 odcinek 6 streszczenie i szczegóły
fot. YouTube/HBO Polska

Streszczenie 6. odcinka 1. sezonu serialu "Wataha" można znaleźć poniżej. W finałowym odcinku 1. sezonu Rebrow odkryje, że padł ofiarą intrygi swojego przyjaciela. Co więcej, odbędzie się pogrzeb Natalii. Co jeszcze się wydarzy w finałowym odcinku serialu "Wataha" i o której godzinie go oglądać? Podajemy streszczenie 6. odcinka 1. sezonu serialu "Wataha" i szczegóły dotyczące emisji. 

"Wataha", odcinek 6 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w finałowym odcinku 1. sezonu serialu "Wataha"? Jak potoczą się losy bohaterów? Czy Wiktor Rebrow zjawi się na pogrzebie Natalii? Kiedy można oglądać 6. epizod 1. sezonu serialu "Wataha" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje i streszczamy 6. odcinek 1. sezonu serialu "Wataha".

Wataha, odcinek 6 sezon 1: Streszczenie epizodu

Streszczenie 6. odcinka 1. sezonu przedstawia się następująco:

Rebrow dowiaduje się, że padł ofiarą intrygi, którą uknuł Grzywa. Na pogrzebie Natalii zjawiają się wszyscy koledzy z jednostki, na uroczystości pojawia się także minister. Na cmentarzu brakuje tylko Wiktora, który przesiaduje w areszcie. Rebrow stał się głównym podejrzanym w sprawie podłożenia ładunku wybuchowego w aucie Grzywy. Tymczasem mężczyzna zaskakuje wszystkich swoich wyznaniem - Wiktor wyznaje, że to on zamordował Natalię. Grzywa postanawia wysłać żonę i córkę za granicę. Okazuje się, że zadziałał dosłownie w ostatniej chwili, ponieważ w nocy składa mu wizytę niebezpieczny gość. Następnego dnia Wiktor ma wziąć udział w wizji lokalnej. Zostaje przewieziony na miejsce, w którym zamordowano Natalię.

Zobacz także: Wataha na Polsacie, odcinek 4 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w czwartym odcinku serialu? [10.12]

Wataha, odcinek 6 sezon 1: Kiedy i gdzie oglądać?

6. odcinek 1. sezonu serialu "Wataha" zostanie wyemitowany we wtorek, 17 grudnia 2019 roku na Polsacie. Ostatni epizod 1. sezonu "Watahy" będzie można obejrzeć o godzinie 21:15 na kanale Polsat.

Warto wiedzieć, że tego dnia Polsat wyświetla dwa odcinki "Watahy". 5. odcinek 1. sezonu o 20:05, a 6. odcinek 1. sezonu o 21:05.

Zagłosuj

Oglądasz "Watahę"?

Liczba głosów:

Zobacz także: Wataha na Polsacie , odcinek 5 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie? [17.12]