Zamknij

Wataha na HBO. Odcinek 1 sezon 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w pierwszym odcinku? [6 grudnia]

Roksana Orlicka
06.12.2019 13:04
Wataha sezon 3 odcinek 1 streszczenie i data emisji
fot. YouTube/ HBO Polska

Streszczenie 1. odcinka 3. sezonu serialu "Wataha" można znaleźć poniżej. W pierwszym odcinku popularnego serialu HBO Straż Graniczna zatrzymuje migrantów, którzy chcieli przedostać się na Ukrainę. Co więcej, Wiktor prosi o pomoc Dobosz. Co jeszcze się wydarzy w 1. odcinku wyczekiwanego 3. sezonu "Watahy" i o której godzinie go oglądać? Podajemy streszczenie 1. odcinka 3. sezonu serialu "Wataha" i ujawniamy szczegóły związane z emisją.

"Wataha", sezon 3 odcinek 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 1. odcinku 3. sezonu serialu "Wataha"? Jak potoczą się losy Wiktora Rebrowa? A co dalej z innymi bohaterami? Kiedy można obejrzeć 1. epizod 3. sezonu serialu "Wataha" i o której? Podajemy szczegółowe informacje i streszczamy 1. odcinek 3. sezonu serialu "Wataha". 

Wataha na HBO, odcinek 1 sezon 3: Streszczenie epizodu

Streszczenie 1. odcinka 3. sezonu serialu "Wataha" prezentuje się następująco:

Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy usiłowali przedostać się z Polski na Ukrainę. Rebrow podąża ich śladem i natyka się na miejsce zbrodni. Wieść o wyjątkowo bestialskim morderstwie porusza cały kraj. Dochodzenie przejmuje Markowski. Natomiast Wiktor zwraca się z prośbą o pomoc do Dobosz. Uważa, że sprawa jest bardziej skomplikowana. Iga nie cieszy się z powrotu w Bieszczady, bo w Warszawie jej kariera bardzo prężnie się rozwijała. Rebrow znowu pracuje w straży, ale nie może zapomnieć o tym, co się wydarzyło. Spotyka się z niechęcią współpracowników. Uważają oni, że metody jego działania przekraczają granice prawa. Tymczasem ukraińscy przemytnicy zyskują nowego szefa - Tatianę Barkovą.

Zobacz także: HBO w grudniu. Na platformie pojawi się między innymi "Wataha" i "Harry Potter". Co jeszcze można zobaczyć?

Wataha na HBO, odcinek 1 sezon 3: Kiedy i gdzie oglądać?

1. odcinek 3. serialu "Wataha" zostanie wyemitowany w piątek, 6 grudnia 2019 roku o godzinie 20:10 na antenie HBO. Można go również obejrzeć na platformie HBO GO

Warto wiedzieć, że na HBO 3 pojawią się powtórki - 6 grudnia o godzinie 22:00 i 8 grudnia o godzinie 22:00.

Zobacz także: Wataha na Polsacie, odcinek 3 sezon 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w trzecim odcinku serialu? [10.12]

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO