Zamknij

Wataha, sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu HBO i czy będzie czwarty sezon?

Jolanta Waligóra
10.01.2020 10:37
Wataha, sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu HBO i czy będzie czwarty sezon?
fot. Youtube/HBO Polska

Kiedy 4. sezon "Watahy" i czy będzie czwarta seria? Informacji na temat powstania nowych odcinków popularnej polskiej produkcji szuka wielu jej fanów. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ wiele szczegółów jak na razie owianych jest tajemnicą. Sprawdzamy, kiedy "Wataha 4" i czy powstanie nowa seria serialu.

"Wataha 4" - kiedy premiera czwartego sezonu serialu? Czy powstanie kolejna seria polskiej produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 4. sezon "Watahy" i czy będzie nowa seria.

Wataha 3 - ile odcinków ma trzeci sezon serialu i kiedy oglądać na HBO?

Wataha 4 - czy będzie czwarty sezon serialu? 

Informacje na temat tego, kiedy 4. sezon "Watahy" i czy będzie nowa seria serialu, szczególnie interesują wiele osób. W końcu polska produkcja, którą można oglądać na platformie HBO, niezmiennie cieszy się dużą popularnością, a przez lata emisji serial zyskał tysiące fanów. Niestety trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje na temat tego, czy powstanie 4. sezon "Watahy".

Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek informacje w tej sprawie, zamieścimy je w tym artykule. 

Leszek Lichota: Rola Wiktora Rebrowa była napisana specjalnie dla mnie [WIDEO]

Wataha, sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu HBO?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy 4. sezon "Watahy" i czy w ogóle powstaną kolejne odcinki serialu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że premiera trzeciej serii głośnej polskiej produkcji odbyła się w piątek, 6 grudnia. Nowe odcinki serialu będzie można oglądać co tydzień, w każdy piątek na internetowej platformie HBO. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w linku poniżej.

Wataha, 3. sezon - kiedy premiera na HBO i co wiadomo o nowym sezonie?

Zagłosuj

Czekasz na 4. sezon "Watahy"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW