Zamknij

Według legendy Janosik uciekając przed hajdukami przeskoczył przez.. Odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 4 000 zł

Paweł Żurek
05.05.2020 15:11
Według legendy Janosik uciekając przed hajdukami przeskoczył przez.. Odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 4 000 zł
fot. Bartosz KRUPA/East News

Według legendy Janosik uciekając przed hajdukami przeskoczył przez..  Odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 4 000 zł Takie pytanie usłyszała uczestniczka programu TVN "Milionerzy". Odcinek z jej udziałem zostanie wyemitowany zostanie we wtorek, 5 maja 2020. Szczegółowe informacje oraz poprawną odpowiedź na pytanie można znaleźć poniżej.

Według legendy Janosik uciekając przed hajdukami przeskoczył przez.. Odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 4 000 zł. Prawidłową odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy" TVN oraz jej dokładnie wyjaśnienie zamieszczamy w tym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestniczka teleturnieju wybrała poprawny wariant i czy udało się jej wygrać 4 000 zł.

Według legendy Janosik uciekając przed hajdukami przeskoczył przez.. Odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 4 000 zł? [MILIONERZY]

Według legendy Janosik uciekając przed hajdukami przeskoczył przez.. Na tak sformułowane pytanie z Milionerów uczestniczka mogła odpowiedzieć wybierając jedną z czterech polskich rzek: 

A. Narew

B. Wartę

C. Bug

D. Dunajec

Uczestniczka skorzystała z koła ratunkowego - pytania do publiczności. Widzowie w zdecydowanej większości wybierali odpowiedź D. Ostatecznie, uczestniczka wybrała właśnie wariant D.

Milionerzy - Według legendy Janosik uciekają przed hajdukami przeskoczył przez..? [ODPOWIEDŹ] 

Według legendy Janosik uciekając przed hajdukami przeskoczył przez.. Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów" jest Dunajec. Uczestniczka zaznaczyła odpowiedni wariant i mogła grać o wyższą nagrodę. 

Według legendy, Janosik uciekając przed hajdukami wysłanymi za nim przez pana na zamku w Niedzicy, przeskoczył Dunajec w miejscu zwanym zbójnickim skokiem. Rzeka ma tam szerokość 12 metrów, płynie ciasnym skalnym wąwozem pomiędzy wapiennymi ścianami Facimiecha (tzw. Zbójeckie Skały) i Klasztornej Góry

RadioZET.pl/PZ