Zamknij

Weekday w Polsce - kiedy i gdzie otwarcie pierwszego sklepu? [DATA, MIEJSCE]

Jolanta Waligóra
15.05.2019 11:56
Weekday w Polsce - kiedy i gdzie otwarcie pierwszego sklepu Weekday?
fot. PIXABAY

Sklep Weekday w Polsce - informacja na temat otwarcia pierwszego sklepu tej marki w naszym kraju została oficjalnie potwierdzona. Polska ma być pierwszym krajem w Europie Środkowej, w której marka ta się pojawi. Szczegółowe informacje o sklepie Weekday w Warszawie zamieszczamy poniżej.

Sklep Weekday w Polsce - kiedy otwarcie pierwszego salonu? Gdzie i w jakiej galerii handlowej? Jaki będzie adres nowego sklepu? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, co już wiadomo o sklepie Weekday w Polsce.

Weekday. Znana sieć sklepów z ubraniami wchodzi do Polski 

Weekday w Polsce - kiedy otwarcie pierwszego sklepu? [DATA]

Mamy dobre wiadomości - wiadomo już, kiedy będzie otwarcie pierwszego sklepu Weekday w Polsce. Marka należąca do H&M ma pojawić się w naszym kraju w 2020 roku, jednak dokładna data otwarcia sklepu nie jest jeszcze znana. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

Co ciekawe, dotychczas marka miała sklepy stacjonarne głównie w Europie Północnej i Zachodniej. Sklep Weekday w Polsce ma być pierwszym salonem w Europie Środkowej. W późniejszym czasie planowane jest także otwarcie kolejnych sklepów stacjonarnych Weekday w tej części Europy.

Sklep Weekday w Warszawie - gdzie zostanie otwarty?

Wiele osób zastanawia się także, gdzie otwarty zostanie sklep Weekday w Polsce. Salon ma znajdować się w Elektrowni Powiśle w Warszawie. Będzie to nowe centrum handlowe, którego otwarcie zaplanowano na 2020 rok, ale nie wiadomo dokładnie, kiedy będzie dostępna część handlowa. 

Primak w Polsce 2019 - gdzie i kiedy otwarcie pierwszego sklepu?

Jak podaje portal Wirtualne Media, ceny ubrań marki Weekday konkurują głównie z Zarą - za płaszcz czy kurtkę zapłacimy od 150 do 550 zł, a ceny sukienek oscylują w granicach od 100 do 300 zł. 

RadioZET.pl/JW