Zamknij

Weekend za pół ceny 2018 - Wrocław, Warszawa, Poznań, Toruń, Kraków

Redakcja
21.09.2018 14:31
Weekend za pół ceny 2018 - Wrocław, Warszawa, Poznań, Toruń, Kraków
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EASTNEWS

Weekend za pół ceny 2018 już w październiku. Podczas jesiennej edycji swoje usługi, w obniżonych cenach, zaoferuje turystom rekordowa liczba 757 partnerów. Obiekty, które biorą udział w akcji, zlokalizowane są w różnych częściach Polski. Za co zapłacimy mniej w takich miastach jak Wrocław, Warszawa, Poznań, Toruń, Kraków i Gdańsk? Sprawdzamy, gdzie warto pojechać i co zwiedzić.

Weekend za pół ceny 2018: październik - Wrocław, Warszawa, Poznań, Toruń, Kraków, Gdańsk. Które obiekty w tych miastach biorą udział w akcji "POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY"? Przedstawiamy listę.

Weekend za pół ceny 2018 - Wrocław, Warszawa, Toruń [JESIEŃ]

Weekend za pół ceny 2018 odbędzie się w dniach 5-7 października (piątek-niedziela). Z kolei od środy, 19 września turyści mogą rezerwować noclegi, oferty kulturalne czy też gastronomiczne aż o połowę taniej. Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY ma na celu przedłużenie tradycyjnego sezonu turystycznego. Dla branży turystycznej jest to doskonała okazja do promocji swoich ofert. Z kolei turyści mogą odkryć piękno Polski w atrakcyjnych cenach. 

W związku z możliwością rezerwacji wiele osób poszukuje informacji na temat Weekendu za pół ceny 2018 w Warszawie. Do akcji w stolicy zgłosili się m.in.: Best Western Hotel Fenix, Teatr Druga Strefa, Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Warszawie, Centrum Promocji Turystyki, Stacja Muzeum, Polonus czy Hotel Belwederski.

Weekend za pół ceny 2018 we Wrocławiu można skorzystać taniej z ofert następujących obiektów: Centrum Historii Zajezdnia, Teatr Polski, Hotel InVite, Art Hotel, Narodowe Forum Muzyki, Terminal Hotel, Przewodnik po Wrocławiu Anna Aniołek. Z kolei do akcji Weekend za pół ceny 2018 w Toruniu zgłosili się: Copernicus Toruń Hotel, KUJAWSKO-POMORSKI IMPRESARYJNY TEATR MUZYCZNY, Hotel1231, Muzeum Okręgowe, Dom Legend Toruńskich oraz Muzeum Etnograficzne.

Weekend za pół ceny 2018: październik - Poznań, Kraków, Gdańsk

Ja co roku, wielu turystów szuka także także informacji na temat Weekendu za pół ceny 2018 w Krakowie. Do jesiennej edycji akcji przyłączyli się m.in.: Muzeum PRL-u, Hotel DAISY Superior, Pałac Biskupa Erazma Ciołka - oddział Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum im. Emeryka Hutten-Czapskiego i Pawilon Józefa Czapskiego, Thai Smile - Tradycyjny Masaż Tajski, Dom Jana Matejki - oddział Muzeum Narodowego w Krakowie.

W Weekend za pół ceny 2018 w Poznaniu taniej można skorzystać m.in. z ofert: Sheraton Poznań Hotel, KSS Lech Poznań, Restauracja Flavoria, Olimpia, Centrum Relaksu Vasco da Gaia, Muzeum Armii Poznań, oddział Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości. Natomiast do akcji Weekend za pół ceny 2018 w Gdańsku przyłączyli się: Hotel i Restauracja Czarna Perła, Hampton by Hilton Gdańsk Airport, Kawiarnia Kuźnia, Mały Holender, Faktoria Handlowa - Rekonstrukcja Osady Handlowej z Okresu Wpływów Rzymskich, Stadion Energa Gdańsk czy Apartamenty Sun & Snow Gdańsk Stare Miasto. 

Więcej informacji na temat ofert można znaleźć na stronie akcji: polskazobaczwiecej.pl

To również może cię zainteresować:

Weekend za pół ceny: jesień 2018 - lista obiektów, miasta, data. Gdzie taniej?

RadioZET.pl/JW