Zamknij

Weekend za pół ceny 2019 - DATA: kiedy odbędzie się akcja i na czym polega? [LISTOPAD]

Jolanta Waligóra
18.10.2019 14:12
Weekend za pół ceny 2019 - DATA: kiedy odbędzie się akcja i na czym polega? [LISTOPAD]
fot. PIXABAY

"Weekend za pół ceny" w listopadzie 2019 to już kolejna edycja akcji "Polska - zobacz więcej", która z roku na rok zyskuje na popularności. W określonym terminie ceny wybranych ofert turystycznych obniżone zostaną - jak sama nazwa wskazuje - o 50%. Szczegółowe informacje o dacie "Weekendu za pół ceny" 2019, miastach i obiektach, można znaleźć poniżej.

Weekend za pół ceny 2019 - kiedy odbędzie się akcja w listopadzie? Na czym polega? O co dokładnie chodzi? Gdzie w weekend będzie taniej? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy datę Weekendu za pół ceny 2019 i miejsca, w których będzie taniej na jesieni.

Weekend za pół ceny 2019 - kiedy odbędzie się akcja? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które od dawna zastanawiają się, kiedy "Weekend za pół ceny" w listopadzie 2019 - dokładna data oraz wszystkie szczegóły na temat kolejnej edycji akcji, która z roku na rok zyskuje na popularności, zostały ujawnione. Długo wyczekiwana akcja "Weekend za pół ceny" 2019 odbędzie się w przedostatni weekend listopada, a dokładniej w dniach 22-24 listopada (piątek - niedziela).

Na czym polega Weekend za pół ceny?

Mimo że akcja ta stale zyskuje na popularności, to jednak są osoby, które z hasłem "Weekend za pół ceny" spotykają się po raz pierwszy. Najprościej mówiąc "Weekend za pół ceny" w listopadzie 2019 to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. We wspomnianym powyżej terminie ceny wybranych ofert turystycznych obniżone zostaną - jak sama nazwa wskazuje - o 50%. Celem akcji "Weekend za pół ceny" jest zachęcenia Polaków do podróżowania po kraju i korzystania z różnorodnych atrakcji turystycznych również poza sezonem. Akcja jest dla każdego, wystarczy zarezerwować ofertę.

Weekend za pół ceny: LISTOPAD 2019 - miasta, lista obiektów 

Jeśli chodzi o miasta, które biorą udział w akcji "Weekend za pół ceny" w listopadzie 2019 i listę obiektów, to trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Oficjalne informacje na ten temat nie zostały jeszcze ogłoszone. Szczegółowa lista partnerów każdej z edycji przedstawiana jest na około 2 - 3 tygodnie przed planowanym weekendem.

Prawdopodobnie do akcji "Weekend za pół ceny" w listopadzie 2019 - jak to było przy poprzednich edycjach - przyłączy się kilkuset partnerów, działających w następujących branżach: agroturystyka, gastronomia, kultura i sztuka, sport i rekreacja, transport, usługi przewodnickie, uzdrowiska/SPA, zakwaterowanie, zwiedzanie i nie tylko. Usługi turystyczne w promocyjnych cenach będzie można znaleźć w wielu miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy czy Wrocławiu. Mapa obiektów, które biorą udział w akcji "Weekend za pół ceny 2019" i miasta, w których będzie można znaleźć oferowane usługi, zamieszczone zostaną na stronie: polskazobaczwiecej.pl 

RadioZET.pl/JW