Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Weekend za pół ceny 2019 - MARZEC. Data, miasta, lista obiektów

01.03.2019 10:09

"Weekend za pół ceny" w marcu 2019 to już kolejna edycja akcji "Polska - zobacz więcej". W określonym terminie ceny wybranych ofert turystycznych obniżone zostaną - jak sama nazwa wskazuje - o 50%. Szczegółowe informacje o dacie "weekendu za pół ceny" 2019, miastach i obiektach można znaleźć poniżej.

Weekend za pół ceny 2019 - data, miasta, lista obiektów [MARZEC] fot. Kuba Jurkowski/REPORTER/EASTNEWS

"Weekend za pół ceny" 2019 - MARZEC: kiedy odbędzie się akcja? W jakich miastach będzie taniej w weekend? Jakie obiekty biorą udział w akcji? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o "weekendzie za pół ceny" 2019.

Weekend za pół ceny 2019 - marzec: KIEDY rusza akcja i na czym polega?

Kiedy "weekend za pół ceny" w marcu 2019? Informacji na ten temat tradycyjnie wraz z początkiem nowego roku szuka wiele osób. Akcja "weekend za pół ceny" 2019 odbędzie się w dniach 15-17 marca (piątek-niedziela). Będzie to już VI edycja wydarzenia, a kolejna - jak to było w poprzednich latach - prawdopodobnie zaplanowana zostanie na jesień.

"Weekend za pół ceny" w marcu 2019 to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. We wspomnianym powyżej terminie ceny wybranych ofert turystycznych obniżone zostaną - jak sama nazwa wskazuje - o 50%. Celem akcji "Weekend za pół ceny" jest zachęcenia Polaków do podróżowania po kraju i korzystania z różnorodnych atrakcji turystycznych również poza sezonem. 

Weekend za pół ceny 2019 - miasta, lista obiektów [MARZEC]

Do akcji "Weekend za pół ceny" w marcu 2019 przyłączyło się kilkuset partnerów, działających w następujących branżach: agroturystyka, gastronomia, kultura i sztuka, sport i rekreacja, transport, usługi przewodnickie, uzdrowiska/SPA, zakwaterowanie, zwiedzanie i nie tylko. Usługi turystyczne w promocyjnych cenach można znaleźć w wielu miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy czy Wrocławiu. Mapę obiektów, które biorą udział w akcji "Weekend za pół ceny 2019" w marcu i miasta, w których można znaleźć oferowane usługi, zamieszczone są na stronie: polskazobaczwiecej.pl

Weekend za pół ceny" muzea, aquaparki i termy o połowę taniej. Promocje w całej Polsce

wek

RadioZET.pl/JW

Oceń