Zamknij

Weekend za pół ceny - MARZEC 2020: kiedy odbędzie się akcja i gdzie? [LISTA MIEJSC]

Jolanta Waligóra
18.02.2020 09:11
Weekend za pół ceny - MARZEC 2020: kiedy odbędzie się akcja i gdzie? [LISTA MIEJSC]
fot. Kuba Jurkowski/REPORTER/EASTNEWS

Weekend za pół ceny 2020 w marcu to kolejna, siódma już edycja akcji "Polska - zobacz więcej". W określonym terminie ceny wybranych ofert turystycznych obniżone zostaną - jak sama nazwa wskazuje - o 50%. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy Weekend za pół ceny w 2020 w marcu i jakie miejsca oraz obiekty wezmą udział w akcji, można znaleźć poniżej.

Weekend za pół ceny 2020 - MARZEC: kiedy odbędzie się akcja? W jakich miastach będzie taniej w weekend? Jakie obiekty biorą udział w akcji? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy Weekend za pół ceny w marcu 2020 oraz listę miejsc.

Weekend za pół ceny 2020 - MARZEC: kiedy odbędzie się akcja i na czym polega?

Kiedy Weekend za pół ceny w marcu 2020? Informacji na ten temat tradycyjnie wraz z początkiem nowego roku szuka wiele osób. Dla wszystkich mamy bardzo dobre wiadomości - szczegółowe informacje dotyczące terminu zostały ujawnione. Akcja Weekend za pół ceny w marcu 2020 odbędzie się w dniach 20-22 marca (piątek-niedziela). Będzie to już siódma edycja wydarzenia, a kolejna - jak to było w poprzednich latach - prawdopodobnie zaplanowana zostanie na jesień.

Choć tytułowa akcja odbywa się już tyle lat, to jednak nie wszyscy jeszcze zdają sobie sprawę z tego, na czym polega Weekend za pół ceny i o co chodzi. Jest to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści korzystają z nich w obniżonych cenach. We wspomnianym powyżej terminie ceny wybranych ofert turystycznych obniżone zostaną - jak sama nazwa wskazuje - o 50%. Celem akcji Weekend za pół ceny jest zachęcenie Polaków do podróżowania po kraju i korzystania z różnorodnych atrakcji turystycznych również poza sezonem. 

Weekend za pół ceny w marcu 2020 - lista miejsc i miasta

Informacje na temat listy miejsc Weekendu za pół ceny w marcu 2020 i miast, które biorą udział w akcji, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu ta cykliczna promocja cieszy się ogromnym zainteresowaniem w całej Polsce. 

Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Oficjalne informacje na temat obiektów i miejsc Weekendu za pół ceny 2020 w marcu nie zostały jeszcze ujawnione. Lista partnerów każdej z edycji przedstawiana jest na około 3 tygodnie przed planowanym weekendem. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że cyklicznie do akcji Weekend za pół ceny przyłącza się kilkuset partnerów, działających w różnych branżach, m.in. agroturystyka, gastronomia, kultura i sztuka, sport i rekreacja, transport, usługi przewodnickie, uzdrowiska/SPA, zakwaterowanie, zwiedzanie i nie tylko. Usługi turystyczne w promocyjnych cenach będzie można znaleźć w wielu miastach, prawdopodobnie m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy czy Wrocławiu. 

Zagłosuj

Brałeś/aś kiedyś udział w akcji Weekend za pół ceny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW