Zamknij

Weekend za pół ceny: jesień 2018 - lista obiektów, miasta, data. Gdzie taniej?

Redakcja
20.09.2018 14:12
Weekend za pół ceny: jesień 2018 - lista obiektów, miasta, data. Gdzie taniej?
fot. Gerard/Reporter/EASTNEWS

Weekend za pół ceny 2018 już w październiku. To druga taka akcja w tym roku, kiedy można znaleźć specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach. Kiedy zapłacimy mniej i jakie obiekty biorą udział w akcji "POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY"? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Weekend za pół ceny 2018 - kiedy rusza październikowa akcja? Jakie obiekty w Polsce biorą w niej udział? Gdzie zapłacimy mniej? Odpowiadamy na jedne z często pojawiających się pytań i przedstawiamy wszystkie najistotniejsze informacje.

» Weekend za pół ceny 2018 - Wrocław, Warszawa, Poznań, Toruń, Kraków «

Kiedy weekend za pół ceny 2018? Data 

Weekend za pół ceny 2018 odbędzie się w dniach 5-7 października (piątek-niedziela). Z kolei od środy, 19 września turyści mogą rezerwować noclegi, oferty kulturalne czy też gastronomiczne aż o połowę taniej.

Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY ma na celu przedłużenie tradycyjnego sezonu turystycznego. Dla branży turystycznej jest to doskonała okazja do promocji swoich ofert. Z kolei turyści mogą odkryć piękno Polski w atrakcyjnych cenach. Weekend za pół ceny odbywa się dwa razy do roku - na wiosnę i na jesieni. Akcja powstała z inicjatywy Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

"Przed nami druga w tym roku i piąta ogółem edycja akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY. Ten projekt rozwija się niezwykle dynamicznie. Podczas jesiennej odsłony swoje usługi, w obniżonych cenach, zaoferuje turystom rekordowa liczba 757 partnerów. Cieszę się, że dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło atrakcyjnie spędzić czas, odkrywając uroki Polski." - zachęca Witold Bańka, minister sportu i turystyki.

Weekend za pół ceny: październik 2018 - lista obiektów, miasta. Gdzie zapłacimy taniej?

Jak już wspominaliśmy powyżej, w tym roku do akcji Weekend za pół ceny 2018 przyłączyło się aż 757 partnerów, działających w następujących usługach: agroturystyka, gastronomia, kultura i sztuka, sport i rekreacja, transport, usługi przewodnickie, uzdrowiska/SPA, zakwaterowanie, zwiedzanie oraz w innych. Takie obiekty zlokalizowane są w miastach w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy czy Wrocławiu. Mapę obiektów, które biorą udział w akcji Weekend za pół ceny 2018, można znaleźć na stronie: polskazobaczwiecej.pl

map

RadioZET.pl/JW