Zamknij

Wegańskie bezy ubijesz z cukru i - pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 500 000 zł

06.07.2020 14:32
Wegańskie bezy ubijesz z cukru i - pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 500 000 zł
fot. Stanisław Kowalczuk/EASTNEWS

Wegańskie bezy ubijesz z cukru i - takie pytanie za pół miliona złotych usłyszał jeden z uczestników programu TVN "Milionerzy". Odcinek z jego udziałem wyemitowany zostanie w poniedziałek, 6 lipca 2020. Sprawdzamy szczegółowe informacje oraz przedstawiamy poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów", z czego można ubić wegańskie bezy.

Wegańskie bezy ubijesz z cukru i - "Milionery". Prawidłową odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant, wygrał pół miliona złotych oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Wegańskie bezy ubijesz z cukru i - pytanie z Milionerów za pół miliona złotych

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", wegańskie bezy ubijesz z cukru i, przysporzyła uczestnikowi niemały kłopot. Gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi, które przedstawiały się następująco:

A - białek jaj kurzych

B - płynu z puszki z ciecierzycą

C - oleju kokosowego

D - mielonych migdałów

Uczestnik "Milionerów" od razu odrzucił wariant A, tłumacząc, że nie jest to produkt wegański. Mimo to nadal nie był pewien poprawnej odpowiedzi, dlatego zdecydował się na skorzystanie z ostatniego już koła ratunkowego - telefon do przyjaciela. Gracz zadzwonił do taty, Jacka. Niestety ten nie znał poprawnej odpowiedzi na to pytanie. Ostatecznie gracz, po dłuższym namyśle i analizie wszystkich odpowiedzi, zdecydował się zrezygnować z dalszej gry o milion.

Milionerzy - wegańskie bezy ubijesz z cukru i [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", wegańskie bezy ubijesz z cukru i, jest odpowiedź B, czyli płynu z puszki ciecierzycą. Gracz zrezygnował z dalszej gry o milion i wygrał 250 000 zł.

Ta woda z puszki to aquafaba, pięknie się ubija, a weganie jakoś radzą sobie z faktem, że takiego jedzenia z puszek powinno się niby unikać - dodał słowa wyjaśnienia prowadzący program, Hubert Urbański.

Kto nam zwykle kadzi? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 1000 zł

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl