Zamknij

Wege Festiwal Warszawa 2020 - program, bilety i informacje o wydarzeniu

Karolina Piotrowska
19.02.2020 15:50
Wege Festiwal Warszawa 2020 - program, bilety i informacje o wydarzeniu
fot. Shutterstock

Informacje o kolejnej edycji Wege Festiwal Warszawa 2020, program, bilety i szczegóły zebraliśmy w poniższym artykule. Dla fanów wydarzenia sprawdzamy, co będzie można kupić podczas festiwalu, kiedy i gdzie odbędzie się Wege Festiwal 2020 w Warszawie i jakie atrakcje zostały zaplanowane dla uczestników.

Wege Festiwal Warszawa 2020 - program, bilety i informacje o wydarzeniu zebraliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy, co będzie można kupić podczas festiwalu w Warszawie, kiedy się odbędzie, gdzie i jaki jest program wydarzenia.

Zlot Foodtrucków 2020 - kiedy i gdzie odbędzie się otwarcie sezonu w Warszawie?

Wege Festiwal Warszawa 2020 - program i informacje o wydarzeniu

Jak na razie niestety nie został udostępniony szczegółowy program Wege Festiwalu 2020 w Warszawie. Jak informują jednak organizatorzy wydarzenia, wkrótce zostanie on opublikowany m.in. na Facebooku.

Będziemy również na bieżąco aktualizować ten artykuł, gdy tylko pojawią się pierwsze potwierdzone szczegóły.

Przypomnijmy, ze Wege Festiwal 2020 w Warszawie odbędzie się w niedzielę, 8 marca 2020 w godzinach 12.00 - 19.00. Wydarzenie podobnie jak w przypadku poprzednich edycji zlokalizowane będzie w Pałacu Kultury i Nauki (plac Defilad 1).

Bilety na Wege Festiwal 2020 w Warszawie - ile kosztują i gdzie kupić?

Bilety na Wege Festiwal 2020 w Warszawie są dostępne m.in. na stronie internetowej ekobilet.pl. Pojedyncza wejściówka kosztuje 5 złotych. Najprawdopodobniej bilety będzie można kupić również przed wejściem na festiwal.

Jak informują organizatorzy, Wege Festiwal 2020 Warszawa to "kilkadziesiąt pysznych stoisk z wegańskim jedzeniem z całej Polski w samym centrum stolicy. Wege Festiwal to styl życia" - będzie można tu znaleźć także naturalne kosmetyki, modę i dodatki bez składników zwierzęcych.

RadioZET.pl/KP