Zamknij

Weronika Kaniewska - Instagram, wzrost, wiek: kim jest finalistka "Top Model"?

25.11.2020 20:33
Weronika Kaniewska - Instagram, wzrost, wiek: kim jest finalistka "Top Model"?
fot. TVN / Bartek Krupa

Weronika Kaniewska to uczestniczka 11. edycji programu "Top Model". Uroda dziewczyny tak zachwyciła jurorów show na castingu, że postanowili dać jej złoty bilet. Modelka ostatecznie doszła do finału programu, gdzie powalczy o zwycięstwo. Szczegółowe informacje na temat wieku, wzrostu Weroniki Kaniewskiej z "Top Model" i jej Instagram, zamieszczamy poniżej.

Kim jest Weronika Kaniewska z "Top Model"? Instagram, wzrost, wiek, chłopak, rodzice, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat finalistki programu TVN, można znaleźć w tym artykule.

Weronika Kaniewska w finale Top Model 11 - jak oddać głos na uczestniczkę?

Weronika Kaniewska jest pierwszą uczestniczką "Top Model 11". Dziewczyna zachwyciła jurorów swoją urodą na castingu i otrzymała złoty bilet, który gwarantuje miejsce w domu modeli. Najprościej mówiąc, osoba, która otrzyma złoty bilet w "Top Model" nie bierze udziału w kolejnym etapie modowego show, czyli w tzw. boot campie. Modelka ostatecznie doszła do finału programu, gdzie powalczy o zwycięstwo. 

Finał 11. edycji "Top Model" odbędzie się w środę, 25 listopada 2020. Ostatni odcinek wyemitowany zostanie o godzinie 21:30 na antenie TVN. Oprócz Weroniki Kaniewskiej w finale "Top Model 11" zobaczymy: Mikołaja Śmieszka, Patrycję Sobolewską oraz Dominica D’Angelica.

Już teraz można oddać głos na swojego faworyta - jeśli chcemy, żeby program wygrała Weronika, należy wysłać SMS o treści 3 pod numer 7322. Koszt SMS-a to 3,69zł z VAT.

Top Model: Wiemy, kto zdobył złoty bilet. Uczestniczka podbiła serca jurorów [WIDEO]

Kim jest Weronika Kaniewska, uczestniczka Top Model 11?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kim jest Weronika Kaniewska. Modelka pochodzi z Bydgoszczy. Jej największą pasją jest jazda konna. Na swoim koncie ma wiele jeździeckich osiągnięć, m.in. pierwsze miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Trenuje 6 razy w tygodniu. Modelka jest tegoroczną maturzystką. Jak czytamy na stronie tvn.pl, chce studiować dziennikarstwo albo architekturę wnętrz. Uwielbia Hailey Bieber i Kendall Jenner.

Podczas krótkiego materiału poświęconego Weronice Kaniewskiej, który wyemitowany został w programie "Top Model", dowiedzieliśmy się także o rodzinnej tragedii dziewczyny. W 2014 roku tuż po narodzinach zmarł jej brat.

Top Model 2020 - UCZESTNICY: kto bierze udział w 9. edycji programu TVN?

Weronika Kaniewska z Top Model - Instagram, wzrost, wiek, chłopak, życie prywatne

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wzrostu Weroniki Kaniewskiej i wieku dziewczyny. Modelka ma 19 lat i mierzy około 178 cm. Jej wymiary to: 85 / 64 / 93 cm.

Weronika Kaniewska na Instagramie figuruje pod nazwą: weronikakaniewskaa. Obecnie modelkę obserwuje ponad 131 tysięcy osób. Dziewczyna w swoich mediach społecznościowych zamieszcza zdjęcia m.in. z zawodów konnych. Z opisu na jej profilu można stwierdzić, że serce Weroniki Kaniewskiej jest zajęte.

Przypomnijmy,  że po raz kolejny w jury "Top Model" zasiedli: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Wszystkich kandydatów wspierać będzie Michał Piróg. W programie pojawi się także wielu ciekawych gości, m.in. aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa czy Anna Lewandowska.

"Top Model" to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model. Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni.

RadioZET.pl