Zamknij

Weronika Kaniewska - Instagram, wzrost, wiek: kim jest uczestniczka "Top Model"?

17.09.2020 12:15
Weronika Kaniewska - Instagram, wzrost, wiek: kim jest uczestniczka "Top Model"?
fot. TVN / Bartek Krupa

Weronika Kaniewska to pierwsza uczestniczka 11. edycji programu "Top Model". Uroda dziewczyny tak zachwyciła jurorów show na castingu, że postanowili dać jej złoty bilet, który gwarantuje miejsce w domu modeli i modelek. Szczegółowe informacje na temat wieku, wzrostu Weroniki Kaniewskiej z "Top Model" i jej Instagram, zamieszczamy poniżej.

Kim jest Weronika Kaniewska z "Top Model"? Instagram, wzrost, wiek, chłopak, rodzice, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat pierwszej uczestniczki programu TVN, można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Weronika Kaniewska, uczestniczka Top Model 11?

Weronika Kaniewska jest pierwszą uczestniczką "Top Model 11". Dziewczyna zachwyciła jurorów swoją urodą na castingu i otrzymała złoty bilet, który gwarantuje miejsce w domu modeli. Oznacza to, że osoba, która otrzyma złoty bilet w "Top Model" nie bierze udziału w kolejnym etapie modowego show, czyli w tzw. boot campie. W związku z tym wiele osób zaczęło poszukiwać w sieci informacji na temat tego, kim jest Weronika Kaniewska.

Top Model: Wiemy, kto zdobył złoty bilet. Uczestniczka podbiła serca jurorów [WIDEO]

Modelka pochodzi z Bydgoszczy. Jej największą pasją jest jazda konna. Na swoim koncie ma wiele jeździeckich osiągnięć, m.in. pierwsze miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Podczas krótkiego materiału poświęconego Weronice Kaniewskiej, który wyemitowany został w programie "Top Model", dowiedzieliśmy się także o rodzinnej tragedii dziewczyny. W 2014 roku tuż po narodzinach zmarł jej brat.

Top Model 2020 - UCZESTNICY: kto bierze udział w 9. edycji programu TVN?

Weronika Kaniewska z Top Model - Instagram, wzrost, wiek, chłopak, życie prywatne

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wzrostu Weroniki Kaniewskiej i wieku dziewczyny. Modelka ma 19 lat i mierzy około 178 cm. 

Weronika Kaniewska na Instagramie figuruje pod nazwą: weronikakaniewskaa. Obecnie modelkę obserwuje ponad 12 tysięcy osób. Dziewczyna w swoich mediach społecznościowych zamieszcza zdjęcia m.in. z zawodów konnych. Z opisu na jej profilu można stwierdzić, że serce Weroniki Kaniewskiej jest zajęte.

Przypomnijmy,  że po raz kolejny w jury "Top Model" zasiedli: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Wszystkich kandydatów wspierać będzie Michał Piróg. W programie pojawi się także wielu ciekawych gości, m.in. aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa czy Anna Lewandowska.

"Top Model" to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model. Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni.

RadioZET.pl