Zamknij

Weronika "Wero" Piątek - kim jest uczestniczka FAME czy SHAME? [INSTAGRAM, WIEK]

24.06.2020 16:27
Weronika "Wero" Piątek - kim jest uczestniczka FAME czy SHAME? [INSTAGRAM, WIEK, WZROST]
fot. Instagram / @iamwero

Kim jest Weronika "Wero" Piątek, jedna z uczestniczek nowego programu FAME czy SHAME? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na jej temat, m.in. ile lat ma Weronika Piątek, Instagram i inne konta w mediach społecznościowych oraz co warto o niej wiedzieć przed premierą pierwszego odcinka.

Weronika "Wero" Piątek - kim jest uczestniczka FAME czy SHAME? Instagram, wiek, wzrost i inne informacje o jednej z uczestniczek nowego programu na Player.pl zebraliśmy w poniższym artykule.

Weronika "Wero" Piątek - kim jest uczestniczka FAME czy SHAME? [WIEK, WZROST]

Jedna z uczestniczek FAME czy SHAME, Weronika "Wero" Piątek ma 20 lat. Urodziła się w Ostródzie, wychowała w Islandii, a od dwóch lat znów mieszka w Polsce. Jak czytamy w informacjach na jej temat, uwielbia tatuaże. Otwarcie mówi o swoich zmaganiach z depresją i anoreksją. Jak na razie w sieci nie znajdziemy więcej szczegółów, m.in. jaki jest wzrost Weroniki Piątek. Pozostałe informacje o uczestniczce będzie można poznać w poszczególnych odcinkach.

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej, do programu FAME czy SHAME zaproszono ściśle wyselekcjonowaną grupę popularnych twórców, idoli młodego pokolenia. Uczestnikami programu oprócz Weroniki "Wero" Piątek są: Łukasz "Blondino" Książkiewicz, Filip Zabielski, Michał Gała, Marta Rentel, Kinga Kostrzewa, Ange-Sophie Reich, Jan Marciniak, Klaudia Bieszcz i Patryk Woźniak.

FAME czy SHAME: Weronika "Wero" Piątek - Instagram, Tik Tok, YouTube

Uczestniczka FAME czy SHAME Weronika "Wero" Piątek jest influencerką, TikTokerką, udziela się również na Instagramie. Poniżej zamieszczamy linki do poszczególnych kont w mediach społecznościowych, gdzie można ją znaleźć.

FAME czy SHAME to nowy program Player Original, dostępny tylko w serwisie VOD player.pl. Jak czytamy w oficjalnym opisie serii, dziesięciu najpopularniejszych idoli młodego pokolenia - znanych z portali takich jak TikTok, Instagram i YouTube - spędzi razem 8 tygodni w wilii w Konstancinie. Codziennie staną przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie FAME - otoczony przywilejami i luksusami, a kto w przegranej - SHAME - pozbawiony wygód.

Wykonywanie zadań będą utrudniać goście - znane osobowości mediów i telewizji, które znienacka zapukają do drzwi domu. Ten, kto pod koniec dwóch miesięcy zdobędzie najwięcej punktów, ma szansę zgarnąć nagrodę główną, która jeszcze pozostaje tajemnicą. Szanse na zwycięstwo do samego końca ma każdy z uczestników, ponieważ na ostatniej prostej karta może się odwrócić, a to wszystko za sprawą widzów.

Prowadzącymi programu FAME czy SHAME zostali Saszan i Danny Ferreri. To oni będą wspierać uczestników podczas przygody w programie. Każdego dnia powierzą bohaterom programu kolejne zadanie do wykonania oraz poinformują ich o tym, jakie czekają na nich niespodzianki.

RadioZET.pl/mat. prasowe