Zamknij

Westworld, sezon 3 - kiedy premiera S03E01 i gdzie oglądać? [OBSADA, ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
06.09.2019 10:05
Westworld, sezon 3 - kiedy premiera S03E01 i gdzie oglądać? [OBSADA, ZWIASTUN]
fot. screen z youtube/HBOPOLSKA

Kiedy 3. sezon "Westworld"? Choć wiele informacji na temat kolejnych odcinków serialu HBO owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Sprawdzamy, co na tę chwilę wiadomo o serialu i sprawdzamy, kiedy premiera S03E01 "Westworld" oraz gdzie będzie można oglądać nowe odcinki.

"Westworld 3" - kiedy premiera, obsada, zwiastun. Kiedy nowy sezon serialu na HBO? Kto zagra w kolejnej serii? O czym będzie? Przedsatwiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy premiera 3. sezonu "Westworld" i gdzie oglądać pierwszy i kolejne odcinki nowej serii.

Westworld, 3. sezon - kiedy premiera S03E01 i gdzie oglądać?

Wszyscy fani amerykańskiego serialu science fiction będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ dokładna data premiery nowych odcinków serialu nie została jeszcze ogłoszona. Nie wiadomo zatem, kiedy 3. sezon "Westworld" trafi na platformę HBO. Ma to być jednak pierwsza połowa 2020 roku. Jeśli tylko pojawi się więcej szczegółowych informacji na temat daty premiery, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

S03E01 "Westworld" oraz kolejne odcinki serialu będzie można oglądać na platformie HBO. 

By uzyskać dostęp do HBO GO, wystarczy komputer lub telewizor podłączony do Internetu. Należy wejść na stronę HBO GO i założyć konto. Na początek otrzymujemy miesięczny dostęp do usługi za darmo. Po tym czasie dostęp do HBO GO kosztuje 29,90 zł na miesiąc. Opłaty dokonujemy przez kartę płatniczą, której numer podajemy przy rejestracji. Z HBO GO można zrezygnować w każdej chwili. 

HBO i HBO GO: ile kosztują, ile osób może oglądać? Cennik, seriale

3. sezon "Westworld" ma liczyć mniej epizodów niż poprzednie serie, a dokładnie osiem.

Westworld 3 - OBSADA: kto zagra i co się wydarzy? [ZWIASTUN]

Niestety pełna obsada sezonu 3. "Westworld" nie jest jeszcze znana. Co jakiś czas jednak HBO ogłasza nazwiska kolejnych aktorów, których będziemy mogli oglądać w nowej serii. Zagrają m.in. Aaron Paul, Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Jimmi Simpson, Jeffrey Wright, James Marsden i Tessa Thompson.

"Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Twórcą parku Westworld jest genialny naukowiec Robert Ford snujący ambitne wizje przyszłości. Jego pomocnikiem jest Bernard Lowe. W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni będącego uosobieniem zła, oraz Dolores Abernathy - piękną i dobrą córkę farmera z prowincji. Do miasteczka, w pobliżu którego mieszka Dolores, przybywa niezwykle przystojny, sprawnie posługujący się bronią Teddy Flood." - brzmi oficjalny opis produkcji telewizyjnej.

Wiadomo, że w "Westworld 3" zobaczymy Dolores w prawdziwym świecie, po tym jak udało jej się wydostać z parku.  Będziemy mogli zatem bliżej przyjrzeć się Ameryce przyszłości, w tym futurystycznemu Los Angeles. 

Zwiastun 3. sezonu "Westworld" zamieszczamy poniżej.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Westworld 3"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW