Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Westworld, sezon 3 - premiera, obsada, opis fabuły. Kiedy nowa seria? [ZWIASTUN]

20.05.2019 10:02

Kiedy premiera sezonu 3. "Westworld"? Data nie została jeszcze ogłoszona, jednak już teraz niektóre źródła spekulują na temat terminu, w którym mają pojawić się nowe odcinki popularnego serialu. Sprawdzamy, co już wiadomo o 3. sezonie "Westworld" - prawdopodobną datę premiery, obsadę oraz opis fabuły.

Westworld, sezon 3 - premiera, obsada, opis fabuły. Kiedy nowa seria? [DATA] fot. screen z youtube/HBOPOLSKA

"Westworld", 3. sezon - data premiery, obsada, opis fabuły. Kiedy nowy sezon serialu na HBO? Kto zagra w kolejnej serii? O czym będzie? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje.

"Westworld", 3 sezon - premiera [DATA]

Wszyscy fani amerykańskiego serialu science fiction będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Data premiery 3. sezonu "Westworld" nie została jeszcze ogłoszona. Wiadomo jednak, że nie odbędzie się ona wcześniej niż w połowie 2019 roku. Patrząc na to, kiedy miały miejsce premiery poprzednich sezonów (pierwsza seria w 2016, druga w 2018), można sądzić, że kolejna będzie miała miejsce w 2020 roku.  

"Westworld 3" - ZWIASTUN, OBSADA. Kto zagra i o czym będzie nowy sezon?

Niestety pełna obsada sezonu 3. "Westworld" nie jest jeszcze znana. Co jakiś czas jednak HBO ogłasza nazwiska kolejnych aktorów, których będziemy mogli oglądać w nowej serii. Zagrają m.in. Aaron Paul, Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Jimmi Simpson, Jeffrey Wright, James Marsden i Tessa Thompson.

"Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Twórcą parku Westworld jest genialny naukowiec Robert Ford snujący ambitne wizje przyszłości. Jego pomocnikiem jest Bernard Lowe. W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni będącego uosobieniem zła, oraz Dolores Abernathy - piękną i dobrą córkę farmera z prowincji. Do miasteczka, w pobliżu którego mieszka Dolores, przybywa niezwykle przystojny, sprawnie posługujący się bronią Teddy Flood." - brzmi oficjalny opis produkcji telewizyjnej.

Zwiastun 3. seoznu "Westworld" zamieszczamy poniżej.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Westworld 3"?

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW

Oceń