Zamknij

Weterani to inaczej stara - odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 2 000 zł

Jolanta Waligóra
09.04.2020 09:51
Weterani to inaczej stara - odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 2 000 zł
fot. Bartosz KRUPA/East News

Weterani to inaczej stara? Prawidłową odpowiedź na pytanie z programu TVN "Milionerzy" oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, można znaleźć poniżej. Sprawdzamy także, czy uczestnik teleturnieju wybrał poprawny wariant odpowiedzi i czy udało mu się wygrać 2 000 zł.

Weterani to inaczej stara - "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z teleturnieju TVN oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant i wydało mu się wygrać 2 000 zł.

Weterani to inaczej stara - pytanie z Milionerów za 2 000 zł

Pytanie za 2 000 zł, które usłyszał gracz podczas jednego z odcinków programu "Milionerzy" brzmiało następująco: Weterani to inaczej stara? Tradycyjnie uczestnik teleturnieju do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - miłość

B - nadzieja

C - wiara

D - rada

Początkowo gracz przyznał, że najbardziej prawdopodobną odpowiedzią wydaje mu się rada. Po dłuższym namyśle jednak zdecydował się na skorzystanie z pierwszego z trzech kół ratunkowych - pytanie do publiczności. Zdecydowana większość osób, bo aż 58%, opowiedziało się za wariantem C, czyli wiara. 29% zagłosowało za odpowiedzią D, 8% za B, a 5% za A. Ostatecznie gracz zdecydował się zawierzyć publiczności i wybrał wariant C.

Tak zwany suchy lód to zestalony - odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Milionerzy - weterani to inaczej stara [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", weterani to inaczej stara, jest odpowiedź C, czyli wiara. Oznacza to, że uczestnik teleturnieju TVN wybrał poprawny wariant, wygrał 2 000 zł i pozostał w dalszej grze o milion.

Czego według Horacego miała użyć do popełnienia samobójstwa Kleopatra VII? [MILIONERZY]

Weteran to żołnierz biorący udział w operacjach poza granicami państwa. W Polsce weteranem może zostać żołnierz lub funkcjonariusz, który pełnił służbę poza granicami kraju nie krócej niż sześćdziesiąt dni. Dzień 29 maja ustanowiono jako Dzień Weterana Działań poza Granicami Państwa. 

Z kolei wiara to grupa osób.

RadioZET.pl/JW