Zamknij

What Remains of Edith Finch - za darmo. Do kiedy, gdzie i jak pobrać grę?

Redakcja
11.01.2019 13:51
What Remains of Edith Finch - za darmo. Do kiedy, gdzie i jak pobrać grę?
fot. PIXABAY

What Remains of Edith Finch za darmo - grę do drugiej połowy stycznia 2019 będzie można pobrać w Epic Games Store zupełnie bezpłatnie, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Jak to zrobić, na jakiej stronie i kto może skorzystać z promocji? Szczegółowe informacje na temat możliwości pobrania What Remains of Edith Finch za darmo, można znaleźć poniżej.

What Remains of Edith Finch - za darmo w Epic Games Store. Do kiedy można pobrać grę bezpłatnie? Na jakiej stronie internetowej? Jak to zrobić? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o grze What Remains of Edith Finch za darmo.

What Remains of Edith Finch: za darmo. Gdzie i jak pobrać grę?

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników komputerowych gier przygodowych - od 10 stycznia można pobrać What Remains of Edith Finch za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat. Aby to zrobić, należy wejść na stronę Epic Games i zalogować się na swoje konto. Jeśli jeszcze go nie mamy, musimy je założyć, wpisując wymagane dane. Następnie wystarczy, że klikniemy przycisk "ZA DARMO". Promocja obowiązuje wszystkich - zarówno nowych, jak i stałych użytkowników.

What Remains of Edith Finch została wydana w 2017 roku i szybko otrzymała wiele nagród, m.in. nagrodę The Game Awards 2017 za najlepszy scenariusz i została uznana za najlepszą grę w konkursie BAFTA Games Awards 2018. W grze poznajemy tragiczną historię rodziny tytułowej Edith Finch, zwiedzając jej rodzinną posiadłość.

What Remains of Edith Finch do pobrania za darmo - do kiedy?

What Remains of Edith Finch za darmo można pobrać przez dwa tygodnie, począwszy od 10 stycznia. Oznacza to, że ostatni dzień, żeby pobrać What Remains of Edith Finch za darmo to czwartek, 24 stycznia.

RadioZET.pl/JW