Zamknij

White Lines - ile odcinków, o czym jest serial i kiedy premiera na Netflix?

Karolina Piotrowska
15.05.2020 12:50
White Lines - ile odcinków, o czym jest serial i kiedy premiera na Netflix?
fot. mat. prasowe Netflix

Nowy serial Netflix "White Lines" to produkcja twórców takich seriali Netflix jak "Dom z papieru" (scenarzysta) czy "The Crown" (producenci). Premiera odbyła się w piątek, 15 maja 2020, a w sieci można znaleźć już pierwsze recenzje i informacje o produkcji. Sprawdzamy, ile odcinków liczy serial "White Lines", o czym jest i inne szczegóły dotyczące pierwszego sezonu.

White Lines - ile odcinków, o czym jest serial i kiedy premiera na Netflix? Sprawdzamy, co już wiadomo o nowej produkcji na Netflix, m.in. ile trwają poszczególne epizody i o czym jest nowy serial "White Lines".

White Lines - ile odcinków liczy nowy serial?

Na platformie Netflix pojawił się już nowy serial twórców takich seriali Netflix jak "Dom z papieru" (scenarzysta) czy "The Crown" (producenci). W związku z tym wielu internautów szuka odpowiedzi na pytanie, ile odcinków liczy serial "White Lines". Łącznie w pierwszym sezonie można obejrzeć 10 odcinków. Poszczególne epizody serialu trwają zazwyczaj około 60 minut. Zdjęcia nagrywane były na Ibizie (MajorkaBaleary).

Kiedy premiera odcinków White Lines i o czym jest nowy serial Netflix?

Po dwudziestu latach od zaginięcia legendarnego DJ-a z Manchesteru, na Ibizie odnalezione zostaje jego ciało. Gdy jego siostra powraca na tę piękną hiszpańską wyspę by odkryć prawdę o wydarzeniach, jej porywające śledztwo prowadzi do świata klubów, kłamstw i tajemnic, zmuszając ją do zmierzenia się ze swoją ciemną stroną w miejscu, gdzie ludzie żyją na krawędzi. - czytamy w oficjalnym opisie na temat nowego serialu Netflix "White Lines".

Przypominamy, że premiera "White Lines" odbyła się w piątek, 15 maja 2020 roku. Poniżej zamieszczamy pierwszy oficjalny zwiastun najnowszej serii.

W obsadzie "White Lines" znaleźli się m.in. Laura Haddock (Strażnicy Galaktyki, Transformers: Ostatni Rycerz), Marta Milans  (Shazam!, Przystań), Juan Diego Botto (Dobre Zachowanie), Nuno Lopes (Święty Jerzy, Linie Wellingtona), Daniel Mays (Line of Duty), Łotr 1. Gwiezdne Wojny - Historie), Laurence Fox (Wiktoria, Lewis) oraz Angela Griffin (Turn Up Charlie, Specjalistki).

RadioZET.pl/mat. prasowe Netflix/KP